Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Національний конгрес «Благодійна Україна»

             

Асоціація благодійників України проводить Національний конгрес «Благодійна Україна» з 2010 року.

Проведення Конгресу приурочено до Дня благодійництва, який відзначається в Україні у другу неділю грудня. Конгрес проходить у Київському міському Будинку учителя.

Ідеологія заходу:

  • вільне спілкування (за типом ТЕДх) за допомогою спікерів, які є авторитетними особистостями у сфері благодійності, суспільних комунікацій, медіа;
  • відкрите обговорення існуючих в благодійному середовищі трендів, конкретних проблем, механізмів впровадження у благодійне середовище інноваційних ідей, інструментів, технологій;
  • ознайомлення учасників Конгресу із практикою реалізації в Україні успішних інноваційних благодійних проектів, програм та ініціатив.

Формат проведення: виступи запрошених спікерів у форматі авторської презентації на узгоджену з організаторами тему.

Тривалість презентації: до 15 хвилин. Репліки, коментарі, відповіді – загалом до 30 хвилин. Обов’язкова вимога до виступу – наявність ілюстративного супроводу в електронному вигляді (фото, відео, слайди, таблиці тощо).

Кількість спікерів – до 10 осіб. Загальна кількість учасників конгресу – до 120 осіб.

Структура учасників Конгресу: члени Асоціації, запрошені представники національних та регіональних благодійних фондів (організацій), викладачі, студенти факультетів соціальної роботи київських вишів, журналісти.

Усі відео виступів участників Конгресу - на Youtube-каналі Асоціації благодійників України.

VI Національний конгрес «Благодійна Україна» – Експертна дискусія «Держава-Благодійники-Волонтери: формула успішної співпраці»

V Національний конгрес «Благодійна Україна»

IV Національний конгрес «Благодійна Україна»

ІІІ Національний конгрес «Благодійна Україна»

ІІ Національний конгрес «Благодійна Україна»