Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

Ще є час взяти участь: конкурс «Вікі любить Землю» (1 — 31 травня 2017) 22 Травня 2017 13:59

             
Ще є час взяти участь: конкурс «Вікі любить Землю» (1 — 31 травня 2017)

 «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth) уперше проведений 2013 року в Україні. У 2014 році проект став міжнародним, у ньому взяло участь 15 країн, у 2015 році — 26 країн, у 2016 році — 24. Усього за чотири роки існування конкурсу, учасники сфотографували 2962 об’єктів природно-заповідного фонду України, що становить 30% від представлених у списках, загалом зібрано понад 47 тис. фотографій. У 2014 році серед фотографій 15 країн-учасниць перемогло фото Карпатського національного природного парку. Також Україна посіла перше місце за кількістю як завантажених фотографій у 2015 році. У 2016 році три світлини з України потрапили до 15 найкращих фото конкурсу.

Метою конкурсу є:

  • поповнення інтернет-проектів, що підтримуються Wikimedia Foundation Inc. фотографіями пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду, що знаходяться на території України;
  • створення фотографій якнайбільшої кількості пам’яток природи і об’єктів природно-заповідного фонду на території України та надання доступу до них усім зацікавленим фізичним та юридичним особам;
  • сприяння охороні навколишнього природного середовища.

У конкурсі беруть участь фотографії, завантажені їхнім автором протягом визначеного періоду часу на Вікісховище. Дата створення фотографії може бути будь-якою.

Головні умови участі:

Детальніше про регламент конкурсу.

Усі фотографії, надіслані на конкурс, потрапляють до службової категорії Images from Wiki Loves Earth 2017 in Ukraine. Одночасно вони потрапляють до загальної категорії українських пам’яток природи — Natural heritage sites in Ukraine. Таким чином світлини стають надбанням людства — їх може використовувати будь-хто з будь-якою метою, не забуваючи вказати автора і джерело, звідки було взято фотографію.

Номінації:

Журі відзначає серед надісланих фотографій:

  • 10 найкращих фотографій конкурсу;
  • найкращі фотографії у кожному з 27 регіонів України.

Фотографії з роздільністю нижче 2Mpx не будуть оцінюватися журі. І будуть брати участь тільки у номінації «За найбільшу кількість сфотографованих пам’яток».

Організаційний комітет визначає:

  • 10 учасників, які сфотографувати найбільше пам’яток;
  • учасників, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток у кожному з регіонів України.

Кількість нагород, які може отримати учасник в цьому Конкурсі необмежена. Організатор за погодженням з Журі має право змінити встановлені або запровадити додаткові номінації.

Оголошення підсумків

Результати конкурсу на національному рівні будуть відомі не пізніше 31 липня 2017 року. Нагородження переможців відбудеться під час церемонії у Києві. Автори найкращих світлин будуть нагороджені цінними призами.

Після чого кращі роботи учасників кожної з країн розглядатиме міжнародне журі. У вересні 2017 року буде визначено переможців міжнародного конкурсу «Вікі любить Землю».

Призи

Призовий фонд конкурсу 2017 року складає 3000$. Переможці та призери всеукраїнського етапу зможуть вибрати подарунки на суму еквівалентну відповідному балу.

Перелік країн учасниць ВЛЗ-2017

Пам`ятка з завантаження робіт у Вікісховище 

Поради фотографам

Фото переможців всіх років

Джерело