Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

Виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення»

Виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення» 11 Квітня 2018 18:17

Анжеліка Рудницька - самобутня художниця. Створила симбіоз етнічного і модерного мистецтва. Засновник техніки ЕТНОМОДЕРН. На її рахунку більше 70 виставок (близько 50 - персональних). Полотна Анжеліки експонувалися у художніх музеях і галереях України, Франції, Угорщини, Бельгії, Нідерландів, Болгарії, Румунії, Македонії, Сербії, Хорватії, Естонії, Чорногорії, Литви, Польщі, Південній Кореї.

У Києві провели благодійний великодній захід для дітлахів

У Києві провели благодійний великодній захід для дітлахів 11 Квітня 2018 12:20

Другий день світлого і такого чудового свята - Воскресіння Господнього, був не лише святковим, а й цікавим та меганасиченим, адже в самому центрі Києва, біля Національного центру ділового та культурного співробітництва - «Український Дім», благодійники, волонтери, громадські діячі, меценати, артисти, спортсмени, відомі особистості, соціально відповідальні компанії і вся активна спільнота, об’єдналися, влаштувавши благодійний захід –«Великодні Дзвони», для наших найдорожчих - дітлахів, які опинились у складних життєвих обставинах, а всі вони так потребують уваги, тепла, любові чи просто доброго слова.

Світлих Великодніх свят!

Світлих Великодніх свят! 06 Квітня 2018 18:39

Великдень для всіх нас є символом сили добра, відродження, милосердя, любові до ближнього, віри у краще.

Яким буде майбутнє сиріт?

Яким буде майбутнє сиріт? 06 Квітня 2018 18:32

29-30 березня 2018 року Руслан Краплич за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких у м. Тернопіль провів курс зі стратегічного планування для волонтерів і працівників благодійного фонду «Майбутнє сиріт» за підтримки ІСАР Єднання.

Запрошуємо Вас на «WorldLeadersCamp 2018»! 03 Квітня 2018 17:20

З 24 по 26 квітня 2018 року умісті Києві, в конференц залі MercureKyivCongress, по вул.Вадима Гетьмана, 6 (1в 5 поверх) відбудеться молодіжна ініціатива «WorldLeadersCamp 2018». Подія спрямована на формування у молоді інноваційного та критичного мислення задля розвитку України.

Білоцерківський благодійний фонд збирає кошти на лікування трирічного Єлісея Водопойнікова

Білоцерківський благодійний фонд збирає кошти на лікування трирічного Єлісея Водопойнікова 30 Березня 2018 17:40

ЄЛІСЄЙ народився 25 серпня 2014 у місті Біла Церква Київської області ПОЧАТКОВИЙ ДІАГНОЗ: Затримка психічного, мовленнєвого та стато-кінетичного розвитку, пірамідна недостатність в руках, нижній переважно дистальний спастичний парапарез на фоні м’язової гіпотонії внаслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС в перинатальному періоді. Двобічна сенсоневральна приглухуватість III ст. (МЕДИЧНИЙ ВИСНОВОК Українського медичного центру додається).

Річний звіт Благодійного Фонду «Майбутнє сиріт»

Річний звіт Благодійного Фонду «Майбутнє сиріт» 30 Березня 2018 14:44

Тернопільський Благодійний Фонд «Майбутнє сиріт» презентував звіт своєї діяльності за 2017 рік.

Херсонський фонд створив онлайн-посібник "Секрети кухні благодійності"

Херсонський фонд створив онлайн-посібник "Секрети кухні благодійності" 30 Березня 2018 12:55

Фонд міста Херсон "Захист" до 15-річчя з дня заснування створили онлайн-посібник "Секрети кухні благодійності". Посібник уже в загальному доступі.

Нагородили найкращих благодійників та волонтерів конкурсу «Благодійна Україна – 2017»: відео та фото у доступі

Нагородили найкращих благодійників та волонтерів конкурсу «Благодійна Україна – 2017»: відео та фото у доступі 28 Березня 2018 21:36

22 березня у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2017». Відео та фото з церемонії вже на сайті.

Благодійний захід «Великодні дзвони»

Благодійний захід «Великодні дзвони» 28 Березня 2018 21:15

Після Великодня, а саме у понеділок, 9 квітня, команда «Фондуволонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва - «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», для дітлахів вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки - дітей-переселенців.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »