Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

«XII Етнотабір» знову кличе дітей у Карпати 11 Травня 2018 15:35

«XII Етнотабір» запрошує дітей віком від 7 до 15 років на відпочинок Карпати . Табір буде організований на базі курортного комплексу «Стара правда» ( ТК «Буковель», Івано-Франківська область, с. Поляниця), творці якого стверджують, що саме: «тут зупиняється час…». Ваші діти повернуться з табору трохи акторами, трохи фольклористами, трохи митцями; з патріотичним духом, із здоровим тілом і з етноматеріалами та етновиробами. Оскільки саме цей дитячий проект носить патріотично-виховний характер, мета якого - навчити, зацікавити, показати, заінтригувати, що бути українцем- круто. Фольклорно-етнографічна зміна буде організована :з 11 червня по 23 червня 2018 року за сприяння Асоціації благодійників України.

У Білій Церкві організували захід до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів

У Білій Церкві організували захід до Міжнародного дня боротьби за права інвалідів 11 Травня 2018 15:06

5 травня - Міжнародний день боротьби за права інвалідів, ото ж в славному місті добра і краси, стародавній Білій Церкві, в центральному парку імені Шевченка, вихованці центру соціальної реабілітації змішаного типу для особливих діток -«ШАНС» влаштували справжній концерт. До організації святкового дійства активна, дієва керівник закладу – Юлія Богатиренко, запросила долучитись Надію Карпенко - голову громадської організації «Фонд громади Білоцерківщини», яка за хороші справи, завжди ЗА, тому ось що вийшло…

"Благодійна Донеччина" закрила сезон регіональних конкурсів "Благодійної України - 2017"

"Благодійна Донеччина" закрила сезон регіональних конкурсів "Благодійної України - 2017" 02 Травня 2018 12:15

27 квітня 2018 року в актовій залі Донецької обласної державної адміністрації відбулось нагородження переможців регіонального конкурсу «Благодійна Донеччина-2017». Конкурс «Благодійна Донеччина» вперше стартував у цьому році, приєднався до ряду регіональних конкурсів аж у лютому 2018 року та завершив ряд проведення регіональних етапів національного конкурсу за підсумками 2017 року.

24 квітня відбувся фінальний етап Конкурсу «Новітній інтелект України»

24 квітня відбувся фінальний етап Конкурсу «Новітній інтелект України» 26 Квітня 2018 13:40

24 квітня 2018 року у місті Києві у приміщенні Університету банківської справи відбувся фінальний етап Конкурсу «Новітній інтелект України». Асоціація благодійників України виступила співорганізатором конкурсу.

Вітаємо нових членів Асоціації благодійників України!

Вітаємо нових членів Асоціації благодійників України! 20 Квітня 2018 13:56

Лави Асоціації благодійників України поповнилися новими членами. До складу Асоціації благодійників прийнято дві організації та одну фізичну особу.

18 квітня нагородили переможців регіонального конкурсу "Благодійна Херсонщина"

18 квітня нагородили переможців регіонального конкурсу "Благодійна Херсонщина" 20 Квітня 2018 11:43

18 квітня, у обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша відбулася ювілейна - 5-та церемонія нагородження переможців регіонального конкурсу "Благодійна Херсонщина-2017" в рамках Національного конкурсу "Благодійна Україна"!

Виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення»

Виставка Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення» 11 Квітня 2018 18:17

Анжеліка Рудницька - самобутня художниця. Створила симбіоз етнічного і модерного мистецтва. Засновник техніки ЕТНОМОДЕРН. На її рахунку більше 70 виставок (близько 50 - персональних). Полотна Анжеліки експонувалися у художніх музеях і галереях України, Франції, Угорщини, Бельгії, Нідерландів, Болгарії, Румунії, Македонії, Сербії, Хорватії, Естонії, Чорногорії, Литви, Польщі, Південній Кореї.

У Києві провели благодійний великодній захід для дітлахів

У Києві провели благодійний великодній захід для дітлахів 11 Квітня 2018 12:20

Другий день світлого і такого чудового свята - Воскресіння Господнього, був не лише святковим, а й цікавим та меганасиченим, адже в самому центрі Києва, біля Національного центру ділового та культурного співробітництва - «Український Дім», благодійники, волонтери, громадські діячі, меценати, артисти, спортсмени, відомі особистості, соціально відповідальні компанії і вся активна спільнота, об’єдналися, влаштувавши благодійний захід –«Великодні Дзвони», для наших найдорожчих - дітлахів, які опинились у складних життєвих обставинах, а всі вони так потребують уваги, тепла, любові чи просто доброго слова.

Світлих Великодніх свят!

Світлих Великодніх свят! 06 Квітня 2018 18:39

Великдень для всіх нас є символом сили добра, відродження, милосердя, любові до ближнього, віри у краще.

Яким буде майбутнє сиріт?

Яким буде майбутнє сиріт? 06 Квітня 2018 18:32

29-30 березня 2018 року Руслан Краплич за методою Фундації імені князів-благодійників Острозьких у м. Тернопіль провів курс зі стратегічного планування для волонтерів і працівників благодійного фонду «Майбутнє сиріт» за підтримки ІСАР Єднання.

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »