Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

Вперше стартує регіональний конкурс "Благодійна Миколаївщина - 2017"

Вперше стартує регіональний конкурс "Благодійна Миколаївщина - 2017" 18 Грудня 2017 16:16

Асоціація благодійників України спільно з регіональними партнерами Благодійним фондом «Червоне намисто» та Міжнародним класичним університетом імені Пилипа Орлика запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів, їхніх партнерів номінуватися або номінувати своїх колег на участь в регіональному конкурсі «Благодійна Миколаївщина – 2017».

Звітно-виборна конференція Асоціації благодійників України

Звітно-виборна конференція Асоціації благодійників України 18 Грудня 2017 11:31

14 грудня 2017 року в Університеті банківської справи відбулась звітно-виборна конференція Всеукраїнської благодійної організації «Асоціація благодійників України». Делегати Конференції – а це представники 26 членів Асоціації, які мають право вирішального голосу – ухвалили рішення Правління щодо членства в Асоціації, прийняли звіт Правління та затвердили стратегічні напрями діяльності на наступні два роки.

Відбувся круглий стіл «Доброчинність в Україні – тенденції та підсумки»

Відбувся круглий стіл «Доброчинність в Україні – тенденції та підсумки» 14 Грудня 2017 18:48

Сьогодні, 14 грудня, у приміщенні Університету банківської справи Асоціація благодійників України провела круглий стіл на тему: «Доброчинність в Україні – тенденції та підсумки». Найголовнішою темою круглого столу стала презентація «Зеленої книги української доброчинності 2017». Також були підняті теми: доброчинності та молоді, закордонної благодійності, відсоткової філантропії.

Презентація «Зеленої книги» української доброчинності

Презентація «Зеленої книги» української доброчинності 13 Грудня 2017 12:30

Асоціація благодійників України у партнерстві із Ресурсним центром «ГУРТ» 14 грудня 2017 року об 11:00 проводять круглий стіл: «Доброчинність в Україні – тенденції та підсумки», під час якого будуть презентовані результати громадського опитування, що лягли в основу «Зеленої книги» української доброчинності 2017».

У Києві відбудеться благодійний студентський захід Аукціон надій

У Києві відбудеться благодійний студентський захід Аукціон надій 12 Грудня 2017 09:33

12 грудня о 17.00 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36, м. Київ) відбудеться студентський благодійний ХІІ Аукціон надій. Молодь прагне зібрати кошти на облаштування креативного простору для нечуючих «ТАМ» у Києві.

Участь у Всеукраїнській конференції "Пошук майбутнього національної мережі ОГС України"

Участь у Всеукраїнській конференції "Пошук майбутнього національної мережі ОГС України" 04 Грудня 2017 14:07

Виконавчий директор АБУ Оксана Лобко та прес-секретар АБУ Валентина Єфімова взяли участь у Всеукраїнській конференції "Пошук майбутнього національної мережі ОГС України" (30.11 - 2.12.2017).

Відомі українці надали лоти для студентського ХІІ Аукціон надій

Відомі українці надали лоти для студентського ХІІ Аукціон надій 29 Листопада 2017 12:31

Відомі українці стають партнерами ХІІ Аукціону надій, організованого студентами Університету банківської справи. Цього року студентська благодійна акція відбудеться 12 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Молодь прагне зібрати кошти на облаштування креативного простору для нечуючих «ТАМ».

Запрошуємо взяти участь у черговому експертному опитуванні «Зелена книга української доброчинності - 2017»

Запрошуємо взяти участь у черговому експертному опитуванні «Зелена книга української доброчинності - 2017» 27 Листопада 2017 11:52

Асоціація благодійників України за сприяння Ресурсного центру «ГУРТ» проводить чергове експертне опитування «Зелена книга української доброчинності - 2017»

Благодійний студентський «Аукціон надій» стартує в Університеті банківської справи

Благодійний студентський «Аукціон надій» стартує в Університеті банківської справи 15 Листопада 2017 10:51

В Університеті банківської справи у цьому році вже в дванадцяте стартує масштабний благодійний студентський захід України «Аукціон надій».

У Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійний захід «Я - майбутнє України»

У Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійний захід «Я - майбутнє України» 08 Листопада 2017 17:15

12 листопада в Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійне сімейне свято «Я - майбутнє України» за підтримки Дмитра Монатіка, Маши Єфросініної, Даши Малахової, Дмитра Комарова, Амадора Лопеса, Яніни Соколової, Братів Борисенків, Лавіки, Світлани Тарабарової та інших зірок шоу-бізнесу. На гостей чекають автограф-сесії від Катерини Кухар та Потапа, тренінги та майстер-класи від зіркових гостей.

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »