Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

Презентація «Зеленої книги» української доброчинності

Презентація «Зеленої книги» української доброчинності 13 Грудня 2017 12:30

Асоціація благодійників України у партнерстві із Ресурсним центром «ГУРТ» 14 грудня 2017 року об 11:00 проводять круглий стіл: «Доброчинність в Україні – тенденції та підсумки», під час якого будуть презентовані результати громадського опитування, що лягли в основу «Зеленої книги» української доброчинності 2017».

У Києві відбудеться благодійний студентський захід Аукціон надій

У Києві відбудеться благодійний студентський захід Аукціон надій 12 Грудня 2017 09:33

12 грудня о 17.00 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації (вул. Хрещатик, 36, м. Київ) відбудеться студентський благодійний ХІІ Аукціон надій. Молодь прагне зібрати кошти на облаштування креативного простору для нечуючих «ТАМ» у Києві.

Участь у Всеукраїнській конференції "Пошук майбутнього національної мережі ОГС України"

Участь у Всеукраїнській конференції "Пошук майбутнього національної мережі ОГС України" 04 Грудня 2017 14:07

Виконавчий директор АБУ Оксана Лобко та прес-секретар АБУ Валентина Єфімова взяли участь у Всеукраїнській конференції "Пошук майбутнього національної мережі ОГС України" (30.11 - 2.12.2017).

Відомі українці надали лоти для студентського ХІІ Аукціон надій

Відомі українці надали лоти для студентського ХІІ Аукціон надій 29 Листопада 2017 12:31

Відомі українці стають партнерами ХІІ Аукціону надій, організованого студентами Університету банківської справи. Цього року студентська благодійна акція відбудеться 12 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Молодь прагне зібрати кошти на облаштування креативного простору для нечуючих «ТАМ».

Запрошуємо взяти участь у черговому експертному опитуванні «Зелена книга української доброчинності - 2017»

Запрошуємо взяти участь у черговому експертному опитуванні «Зелена книга української доброчинності - 2017» 27 Листопада 2017 11:52

Асоціація благодійників України за сприяння Ресурсного центру «ГУРТ» проводить чергове експертне опитування «Зелена книга української доброчинності - 2017»

Благодійний студентський «Аукціон надій» стартує в Університеті банківської справи

Благодійний студентський «Аукціон надій» стартує в Університеті банківської справи 15 Листопада 2017 10:51

В Університеті банківської справи у цьому році вже в дванадцяте стартує масштабний благодійний студентський захід України «Аукціон надій».

У Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійний захід «Я - майбутнє України»

У Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійний захід «Я - майбутнє України» 08 Листопада 2017 17:15

12 листопада в Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійне сімейне свято «Я - майбутнє України» за підтримки Дмитра Монатіка, Маши Єфросініної, Даши Малахової, Дмитра Комарова, Амадора Лопеса, Яніни Соколової, Братів Борисенків, Лавіки, Світлани Тарабарової та інших зірок шоу-бізнесу. На гостей чекають автограф-сесії від Катерини Кухар та Потапа, тренінги та майстер-класи від зіркових гостей.

Інтерактивний круглий стіл: «Доброчинність в Україні - тенденції та підсумки року. Презентація Зеленої книги»

Інтерактивний круглий стіл: «Доброчинність в Україні - тенденції та підсумки року. Презентація Зеленої книги» 08 Листопада 2017 16:52

Асоціація благодійників України 14 грудня 2017 року проведе інтерактивний круглий стіл: «Доброчинність в Україні - тенденції та підсумки року. Презентація Зеленої книги». Захід відбудеться в конференц-залі Університету банківської справи (Київ, вул.Андріївська 1( ст. метро «Контрактова площа»).

У Луцьку діти із соціально незахищених категорій можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію 30 Жовтня 2017 11:59

Медична лабораторія ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» продовжує співпрацю з Благодійним Фондом «СТОПРАК» заради попередження та виявлення хвороб у дітей на ранніх стадіях.

Лекція “Найтиповіші помилки в українській мові”

Лекція “Найтиповіші помилки в українській мові” 30 Жовтня 2017 11:47

Яка різниця між “протягом” та “на протязі”? Коли треба вживати “засипати”, а коли “засинати”? Як раз і назавжди запам’ятати написання суто українських слів?

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »