Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

Чим запам'ятався 24 Форум видавців у Львові?

Чим запам'ятався 24 Форум видавців у Львові? 25 Вересня 2017 17:26

13-17 вересня відбувся 24. Форум видавців у Львові - найбільша книжкова і літературна подія Центрально-Східної Європи.

III Міжнародні Мальтійські маневри волонтерів-рятувальників

III Міжнародні Мальтійські маневри волонтерів-рятувальників 18 Вересня 2017 13:17

1-3 вересня в Кам’янці-Подільському відбулися ІІІ Міжнародні маневри-змагання мальтійських рятувальників. В них взяли участь 17 команд з України і Польщі. Виграла команда з Івано-Франківська, але переможцями почуваються усі. Даний захід був частиною співфінансованого Міністерством Закордонних Справ Польщі проекту «Розвиток системи добровільної рятувальної служби в Україні», реалізація якого розпочалась у 2015 році.

Вітаємо з Міжнародним днем благодійності!

Вітаємо з Міжнародним днем благодійності! 05 Вересня 2017 12:29

Асоціація благодійників України щиро вітає усе благодійне співтовариство, учасників волонтерського руху, соціально відповідальний бізнес, – усіх, хто віддає часточку душі своєму ближньому, – з Міжнародним днем благодійності! Світ врятує доброта. Будемо добрими!

Олександр Максимчук привітав першокурсників Університету банківської справи 04 Вересня 2017 13:23

1 вересня, у День знань, на посвяту першокурсників в Університет банківської справи Національного Банку України завітав Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук.

Вітаємо Катерину Ющенко з днем народження

Вітаємо Катерину Ющенко з днем народження 01 Вересня 2017 17:10

Вітаємо пані Катерину Ющенко з днем народження, бажаємо здоров`я, наснаги, успіхів. Нехай усі Ваші плани реалізовуються, а всі надії та мрії втілюються у життя.

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» 22 Серпня 2017 11:51

Відповідно до Плану Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України на 2017 рік, восени 2017 року традиційно планується провести Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» (далі – Конкурс), за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та інших.

Допоможемо врятувати чотирьохмісячну дитину!!!

Допоможемо врятувати чотирьохмісячну дитину!!! 21 Серпня 2017 12:02

«Отчий Дім» звертається з проханням допомогти врятувати чотирьохмісячну дитину колеги Насті Щевелевої. Сім’я вже 2 місяці бореться зі страшною недугою синочка: гострою монобластною лейкемією.

Благодійний фонд «Україна  ХХІ» став спонсором літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід»

Благодійний фонд «Україна ХХІ» став спонсором літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід» 21 Серпня 2017 11:29

Благодійний фонд «Україна ХХІ» став одним із спонсорів літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід». Літературно-музичний фестиваль пройшов 18-19 серпня в Ізюмі та в селі Іванівка, на «Фазенді Виноград». Ініціатором фестивалю є Благодійний Фонд Сергія Жадана, одним із партнерів — Благодійний фонд Всеволода Кожемяко «Україна ХХІ».

У межах благодійних програм  Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень

У межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень 10 Липня 2017 17:49

Станом на 7 липня 2017 року у межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень.

Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO

Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO 21 Червня 2017 17:50

Медичний Центр NOVO відвідав відомий канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей Його супроводжували дружина Луіза, сестра Людмила, друзі та партнери. Метою візиту пана Темертея у Львівську міську дитячу клінічніу лікарню оглянути обладнання, яке було придбано та встановлено за його приватні кошти в рамках проекту "SickKids and Lviv City Children's Clinical Hospital Equipment programm".

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »