Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

Участь у Всеукраїнській конференції "Пошук майбутнього національної мережі ОГС України"

Участь у Всеукраїнській конференції "Пошук майбутнього національної мережі ОГС України" 04 Грудня 2017 15:07

Виконавчий директор АБУ Оксана Лобко та прес-секретар АБУ Валентина Єфімова взяли участь у Всеукраїнській конференції "Пошук майбутнього національної мережі ОГС України" (30.11 - 2.12.2017).

Відомі українці надали лоти для студентського ХІІ Аукціон надій

Відомі українці надали лоти для студентського ХІІ Аукціон надій 29 Листопада 2017 13:31

Відомі українці стають партнерами ХІІ Аукціону надій, організованого студентами Університету банківської справи. Цього року студентська благодійна акція відбудеться 12 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Молодь прагне зібрати кошти на облаштування креативного простору для нечуючих «ТАМ».

Запрошуємо взяти участь у черговому експертному опитуванні «Зелена книга української доброчинності - 2017»

Запрошуємо взяти участь у черговому експертному опитуванні «Зелена книга української доброчинності - 2017» 27 Листопада 2017 12:52

Асоціація благодійників України за сприяння Ресурсного центру «ГУРТ» проводить чергове експертне опитування «Зелена книга української доброчинності - 2017»

Благодійний студентський «Аукціон надій» стартує в Університеті банківської справи

Благодійний студентський «Аукціон надій» стартує в Університеті банківської справи 15 Листопада 2017 11:51

В Університеті банківської справи у цьому році вже в дванадцяте стартує масштабний благодійний студентський захід України «Аукціон надій».

У Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійний захід «Я - майбутнє України»

У Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійний захід «Я - майбутнє України» 08 Листопада 2017 18:15

12 листопада в Мистецькому Арсеналі відбудеться благодійне сімейне свято «Я - майбутнє України» за підтримки Дмитра Монатіка, Маши Єфросініної, Даши Малахової, Дмитра Комарова, Амадора Лопеса, Яніни Соколової, Братів Борисенків, Лавіки, Світлани Тарабарової та інших зірок шоу-бізнесу. На гостей чекають автограф-сесії від Катерини Кухар та Потапа, тренінги та майстер-класи від зіркових гостей.

Інтерактивний круглий стіл: «Доброчинність в Україні - тенденції та підсумки року. Презентація Зеленої книги»

Інтерактивний круглий стіл: «Доброчинність в Україні - тенденції та підсумки року. Презентація Зеленої книги» 08 Листопада 2017 17:52

Асоціація благодійників України 14 грудня 2017 року проведе інтерактивний круглий стіл: «Доброчинність в Україні - тенденції та підсумки року. Презентація Зеленої книги». Захід відбудеться в конференц-залі Університету банківської справи (Київ, вул.Андріївська 1( ст. метро «Контрактова площа»).

У Луцьку діти із соціально незахищених категорій можуть безкоштовно зробити комп’ютерну томографію 30 Жовтня 2017 12:59

Медична лабораторія ТОВ «ГЕМО МЕДИКА Луцьк» продовжує співпрацю з Благодійним Фондом «СТОПРАК» заради попередження та виявлення хвороб у дітей на ранніх стадіях.

Лекція “Найтиповіші помилки в українській мові”

Лекція “Найтиповіші помилки в українській мові” 30 Жовтня 2017 12:47

Яка різниця між “протягом” та “на протязі”? Коли треба вживати “засипати”, а коли “засинати”? Як раз і назавжди запам’ятати написання суто українських слів?

У Києві вручать волонтерську премію Євромайдан SOS

У Києві вручать волонтерську премію Євромайдан SOS 30 Жовтня 2017 12:32

Волонтерська премія Євромайдану SOS – це всеукраїнська недержавна нагорода, яку присуджують за волонтерську роботу "звичайним людям, які роблять надзвичайні речі" в усіх галузях громадського життя: допомога дітям, інклюзивність, допомога армії, екологічне волонтерство, організація збору крові.

В Івано-Франківську відбувся осінній бал для людей з обмеженими фізичними можливостями

В Івано-Франківську відбувся осінній бал для людей з обмеженими фізичними можливостями 30 Жовтня 2017 12:10

У четвер, 26 жовтня о 17-00 у ресторані «Палац Ярослава» (Тисмениця, вул.Січових Стрільців), відбувся уже традиційний «V Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями». Організатор дійства – благодійна організація Мальтійська Служба Допомоги.

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »