Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

Олександр Максимчук привітав першокурсників Університету банківської справи 04 Вересня 2017 13:23

1 вересня, у День знань, на посвяту першокурсників в Університет банківської справи Національного Банку України завітав Президент Асоціації благодійників України Олександр Максимчук.

Вітаємо Катерину Ющенко з днем народження

Вітаємо Катерину Ющенко з днем народження 01 Вересня 2017 17:10

Вітаємо пані Катерину Ющенко з днем народження, бажаємо здоров`я, наснаги, успіхів. Нехай усі Ваші плани реалізовуються, а всі надії та мрії втілюються у життя.

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» 22 Серпня 2017 11:51

Відповідно до Плану Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України на 2017 рік, восени 2017 року традиційно планується провести Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» (далі – Конкурс), за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та інших.

Допоможемо врятувати чотирьохмісячну дитину!!!

Допоможемо врятувати чотирьохмісячну дитину!!! 21 Серпня 2017 12:02

«Отчий Дім» звертається з проханням допомогти врятувати чотирьохмісячну дитину колеги Насті Щевелевої. Сім’я вже 2 місяці бореться зі страшною недугою синочка: гострою монобластною лейкемією.

Благодійний фонд «Україна  ХХІ» став спонсором літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід»

Благодійний фонд «Україна ХХІ» став спонсором літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід» 21 Серпня 2017 11:29

Благодійний фонд «Україна ХХІ» став одним із спонсорів літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід». Літературно-музичний фестиваль пройшов 18-19 серпня в Ізюмі та в селі Іванівка, на «Фазенді Виноград». Ініціатором фестивалю є Благодійний Фонд Сергія Жадана, одним із партнерів — Благодійний фонд Всеволода Кожемяко «Україна ХХІ».

У межах благодійних програм  Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень

У межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень 10 Липня 2017 17:49

Станом на 7 липня 2017 року у межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень.

Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO

Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO 21 Червня 2017 17:50

Медичний Центр NOVO відвідав відомий канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей Його супроводжували дружина Луіза, сестра Людмила, друзі та партнери. Метою візиту пана Темертея у Львівську міську дитячу клінічніу лікарню оглянути обладнання, яке було придбано та встановлено за його приватні кошти в рамках проекту "SickKids and Lviv City Children's Clinical Hospital Equipment programm".

У ботсаду розцвіла колекція троянд національного надбання України

У ботсаду розцвіла колекція троянд національного надбання України 15 Червня 2017 11:31

У столичному "великому" ботанічному саду квітує колекція троянд, яка визнана національним надбанням України. Масово розквітли троянди найрізноманітніших відтінків, форм і розмірів. Наразі триває їхнє перше цвітіння, яке є найпотужнішим. Усередині літа спостерігатиметься друге, а у вересні – третє. Про це повідомили в Національній академії наук України.

Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню Першої Допомоги

Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню Першої Допомоги 13 Червня 2017 14:52

Мальтійська Служба Допомоги України розпочала реалізацію проекту з розвитку і розбудови волонтерської Рятувальної служби, який триватиме два наступні роки. Минулого тижня 16 вчителів шкіл Івано-Франківська успішно завершили навчання та склали іспити з курсу кваліфікованої Першої Допомоги.

У Києві пройде акція для батьків і дітей «Такий як Я»

У Києві пройде акція для батьків і дітей «Такий як Я» 13 Червня 2017 11:14

17 червня 2017р. об 11.00 у місті Києві у парку ім. Тараса Шевченка, вул.Темирязівська,10 відбудеться благодійна акція для батьків і дітей «Такий як Я».

«  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   »