Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії»

Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» 22 Серпня 2017 12:51

Відповідно до Плану Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України на 2017 рік, восени 2017 року традиційно планується провести Національний конкурс наукових робіт «Громадянське суспільство: світові традиції та вітчизняні реалії» (далі – Конкурс), за підтримки Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства юстиції України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України та інших.

Допоможемо врятувати чотирьохмісячну дитину!!!

Допоможемо врятувати чотирьохмісячну дитину!!! 21 Серпня 2017 13:02

«Отчий Дім» звертається з проханням допомогти врятувати чотирьохмісячну дитину колеги Насті Щевелевої. Сім’я вже 2 місяці бореться зі страшною недугою синочка: гострою монобластною лейкемією.

Благодійний фонд «Україна  ХХІ» став спонсором літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід»

Благодійний фонд «Україна ХХІ» став спонсором літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід» 21 Серпня 2017 12:29

Благодійний фонд «Україна ХХІ» став одним із спонсорів літературно-музичного фестивалю «Дорога на Схід». Літературно-музичний фестиваль пройшов 18-19 серпня в Ізюмі та в селі Іванівка, на «Фазенді Виноград». Ініціатором фестивалю є Благодійний Фонд Сергія Жадана, одним із партнерів — Благодійний фонд Всеволода Кожемяко «Україна ХХІ».

У межах благодійних програм  Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень

У межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень 10 Липня 2017 18:49

Станом на 7 липня 2017 року у межах благодійних програм Центром медичних інновацій NOVO проведено 689 обстежень.

Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO

Канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей відвідав Львів і NOVO 21 Червня 2017 18:50

Медичний Центр NOVO відвідав відомий канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей Його супроводжували дружина Луіза, сестра Людмила, друзі та партнери. Метою візиту пана Темертея у Львівську міську дитячу клінічніу лікарню оглянути обладнання, яке було придбано та встановлено за його приватні кошти в рамках проекту "SickKids and Lviv City Children's Clinical Hospital Equipment programm".

У ботсаду розцвіла колекція троянд національного надбання України

У ботсаду розцвіла колекція троянд національного надбання України 15 Червня 2017 12:31

У столичному "великому" ботанічному саду квітує колекція троянд, яка визнана національним надбанням України. Масово розквітли троянди найрізноманітніших відтінків, форм і розмірів. Наразі триває їхнє перше цвітіння, яке є найпотужнішим. Усередині літа спостерігатиметься друге, а у вересні – третє. Про це повідомили в Національній академії наук України.

Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню Першої Допомоги

Вчителі Івано-Франківська навчаються наданню Першої Допомоги 13 Червня 2017 15:52

Мальтійська Служба Допомоги України розпочала реалізацію проекту з розвитку і розбудови волонтерської Рятувальної служби, який триватиме два наступні роки. Минулого тижня 16 вчителів шкіл Івано-Франківська успішно завершили навчання та склали іспити з курсу кваліфікованої Першої Допомоги.

У Києві пройде акція для батьків і дітей «Такий як Я»

У Києві пройде акція для батьків і дітей «Такий як Я» 13 Червня 2017 12:14

17 червня 2017р. об 11.00 у місті Києві у парку ім. Тараса Шевченка, вул.Темирязівська,10 відбудеться благодійна акція для батьків і дітей «Такий як Я».

Вітаємо усіх з першим днем літа та з Днем захисту дітей!

Вітаємо усіх з першим днем літа та з Днем захисту дітей! 01 Червня 2017 13:21

У перший день літа в Україні і у світі відзначають "Міжнародний день захисту дітей"! Асоціація благодійників України бажає, щоб діти усього світу були безтурботними, усміхненими, щасливими, радісними щохвилини та щосекунди. Від усього серця також вітаємо всю благодійну спільноту України та наших партнерів, які безпосередньо працюють з дітьми, захищають їхні права, вносять у життя дітей світло, радість, дарують своє тепло та увагу.

Дитячий форум запрошує у Львів (1-4 червня 2017)

Дитячий форум запрошує у Львів (1-4 червня 2017) 22 Травня 2017 15:10

1-4 червня у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться Дитячий Форум – один з найбільших фестивалів для розвитку та розваг дітей і батьків в Україні.

«  3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   »