Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Новини

Громадські і благодійні організації об’єдналися задля вдосконалення законодавства у сфері доброчинності в Україні

Громадські і благодійні організації об’єдналися задля вдосконалення законодавства у сфері доброчинності в Україні 23 Серпня 2016 20:49

Робота із вдосконалення податкового законодавства щодо запровадження нових механізмів роботи третього сектора отримала потужний поштовх. 23 серпня 2016 року громадські і благодійні організації об’єдналися, аби дати нове дихання цьому процесу. У рамках ХІХ зборів Конференції українських пластових організацій було підписано меморандум про співпрацю і взаємодопомогу між ГО «Інститут податкових реформ», Національною Скаутською Організацією України «Пласт», Українським форумом благодійників та Асоціацією благодійників України.

У Києві презентують волонтерський реабілітаційно-відпочинковий табір для бійців АТО «З любов’ю в серці»

У Києві презентують волонтерський реабілітаційно-відпочинковий табір для бійців АТО «З любов’ю в серці» 18 Серпня 2016 14:01

Головна мета акції – презентація для широкої громадськості волонтерського проекту реабілітаційно-відпочинкового табору для бійців АТО «З любов’ю в серці» та збір коштів на потреби табору. Проект стартував у 2014 році, він передбачає організацію активного фізичного та морального відпочинку для українських воїнів, які проходили службу у зоні АТО. За цей час табір провів 15 змін, у ньому відпочили понад 300 бійців ЗСУ та добровольчих батальйонів, їхні діти, волонтери.

В Україні стартує всеукраїнський благодійний флешмоб «Ранець доброти»

В Україні стартує всеукраїнський благодійний флешмоб «Ранець доброти» 11 Серпня 2016 16:41

Суть акції полягає у тому, що відомі особистості та всі небайдужі люди закуповують все необхідне для шкільного портфелика першачка і збирають ранець для знедоленої дитини, фіксуючи цей процес на відео та закликаючи усіх небайдужих зробити те саме. Відео розміщується у соціальних мережах з хештегом #Ранецьдоброти.

У Львові запрацював реабілітаційний центр імені Маркіяна Паславського

У Львові запрацював реабілітаційний центр імені Маркіяна Паславського 08 Серпня 2016 14:47

У будівлі казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування у Львові відкрили реабілітаційний центр для воїнів АТО. Його назвали іменем відомого американського військового українського походження Маркіяна Паславського, який у серпні 2014 року поклав своє життя у битві за Іловайськ.

Триває збір заявок від благодійних організацій на участь у благодійному марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon 2016

Триває збір заявок від благодійних організацій на участь у благодійному марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon 2016 04 Серпня 2016 15:06

Збір заявок від благодійних фондів триває до 8 серпня 2016 року. Після цього комісія, до складу якої входять представники Української біржі благодійності та Run Ukraine, визначають остаточний перелік фондів – учасників проекту. Як правило, проекті беруть участь 7-10 благодійних організацій.

Перша благодійна кулінарна школа запрацювала у Кропивницькому

Перша благодійна кулінарна школа запрацювала у Кропивницькому 03 Серпня 2016 12:49

На разі за кошти, що збираються на майстер-класах, організатори кулінарної школи закуповують шкільне приладдя для місцевого Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Майстер-класи планують проводити на постійній основі і надалі допомагати іншим організаціям.

Відбулася зустріч учасників Коаліції із впровадження реформи системи захисту дітей в Житомирському регіоні

Відбулася зустріч учасників Коаліції із впровадження реформи системи захисту дітей в Житомирському регіоні 26 Липня 2016 15:27

22 липня у Житомирі відбулася провела зустріч учасників Коаліції із впровадження реформи системи захисту дітей в регіоні, організована БО «Планета для дітей» спільно з партнерською організацією МБФ «Надія та житло для дітей». У заході взяли участь представники державних органів влади, громадських організацій, бізнес-організацій, ЗМІ. Спілкувалися щодо того, як спільними зусиллями створити умови для розвитку і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки, в сім’ях або в умовах, максимально наближених до сімейних.

Асоціація благодійників представила Зелену книгу української благодійності – 2015

Асоціація благодійників представила Зелену книгу української благодійності – 2015 06 Липня 2016 17:09

Першочергового законодавчого врегулювання потребують питання відміни оподаткування благодійної допомоги громадянам та впровадження «відсоткової філантропії», відносини між благодійниками і бізнесом покращилися, а найбільш ефективний та актуальний інструмент пошуку та збору фінансових ресурсів для здійснення благодійної чи волонтерської діяльності – використання комунікаційних можливостей соціальних мереж.

Зелену книгу української благодійності – 2015 презентують 6 липня

Зелену книгу української благодійності – 2015 презентують 6 липня 05 Липня 2016 12:13

6 липня 2016 року о 14:00 в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація Зеленої книги української благодійності – 2015. Упорядник – Асоціація благодійників України за підтримки Інформаційно-аналітичного центру «Громадський простір».

#Відкрийвікно і Кураж Базар: Українська біржа благодійності й Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» збирають 451 тисячу на серцеві імпланти для дітей

#Відкрийвікно і Кураж Базар: Українська біржа благодійності й Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» збирають 451 тисячу на серцеві імпланти для дітей 16 Червня 2016 19:34

18-19 червня 2016 року Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» на запрошення Української біржі благодійності візьме участь у благодійному Кураж Базарі і доєднається до збору коштів на придбання серцевих імплантів (оклюдерів) для дев’яти дітей з уродженим пороком серця. Для цього необхідно зібрати 451 000 грн.

«  5 6 7 8 9 10 11 12 13 14