Зробити стартовою | Додати в обране | Написати листа | Мапа сайту   Укр | Рус

Публікації

             

Нащадок знаменитого роду меценатів Терещенків продовжує на Сумщині сімейні традиції

Інтерв'ю Мішеля Терещенка інформаційній агенції «Укрінформ»

Усиновлення: місія можлива

LB.ua починає серію публікацій про всиновлення дітей і прийомних родинах. Наша мета – з’ясувати, чому в країні все ще є «чужі» діти, спровокувати громадську дискусію на цю тему і, по можливості, впливати на політику держави в питаннях усиновлення. Ми сподіваємося, що в Україні можливе повторення успіху польської «Газети Виборчої», яка в 2007 році запустила проект «Діти додому».

Благодійність і бізнес

Більшість співробітників компаній, які не займаються благодійністю, вважають, що благодійність потрібна корпораціям лише для підтримки власної репутації. А в тих компаніях, де благодійність розвинена, більшість співробітників переконана: це робиться заради добра і допомоги людям. Такі висновки Служби досліджень HeadHunter, що базуються на опитуванні відвідувачів сайту hh.ru, яке проводилося з 18 по 25 травня.

Фандрайзинг: збирати гроші чи виховувати

Дмитро Даушев, координатор програми «Сторонники WWF России», розповідає про те, де проходить межа між професіоналізмом фандрайзера та прагматичністю.

Інноваційна філантропія

Підходи Білла Гейтса до благодійності.

Врятувати світ за 45 хвилин

Складається враження, що Ольга Алексєєва знає філантропічні схильності олігархів краще за самих олігархів, пише російське електронне видання Філантроп.ру з посиланням на журнал «Деньги и благотворительность». Що недивно: вона 12 років розвивала благодійність в Росії, а останні 6 років розвивє її в усьому світі, спочатку як голова підрозділу в британському фонді CAF, а тепер – як керівник власного проекту The Philanthropy Bridge Foundation.

Нематеріальний прибуток

Стаття Президента Асоціації благодійників України Олександра Максимчука для Всеукраїнського рейтингового журналу «ГVардія».

Світовий рейтинг благодійності 2010
Результати загальнонаціонального опитування «Благодійна Україна: практика та ставлення населення України до благодійництва. Вимір ефективності»