![](https://vboabu.org.ua/wp-content/uploads/2019/11/29792141_2059482664308088_3560672134860636160_o-копия.jpg)
Цього року наші давні та надійні партнери БФ «МІСТ імені Михайла Савенка» відзначають 7 річницю з дня заснування. Крок за кроком, рік за роком колективом фонду, безкорисними і натхненними добром людьми, його президентом Сергієм Ісаєнком та засновником Дмитром Савенком робиться чимало добрих справ для діток Хмельниччини. Ваша допомога дитячим будинкам цього регіону є реальною, відчутною і потрібною. Дякуємо за Вашу щоденну працю. Зичимо вам усім здоров’я і щедрих Божих ласк на щоденну працю та бажаємо подальших успіхів у її благородній справі!