![](https://vboabu.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/-2021-від-АБУ-e1619900393170.jpg)
Друзі та колеги, вітаємо Вас із Великодніми святами! Великдень для всіх нас є символом сили добра, відродження, милосердя, любові до ближнього, віри у краще. Нехай ці дні – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам, Вашій родині та колегам мир, спокій, радість, здоров’я, теплих зустрічей у сімейних колах та смачної паски.
Бережемо один одного та творимо добрі справи! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!