Monthly Archives: Березень 2026
Підготовка до Конкурсу “Благодійна Україна” триває 4 Березня 2026 17:37
Розвиваємо партнерські формати співпраці та посилюємо комунікаційну складову проєкту. Сьогодні в офісі Асоціації благодійників України відбулася змістовна робоча зустріч із головою Наглядової ради Конкурсу Анжелікою Рудницькою та Тетяною Хитрик – лідеркою PR-команди HealthRight International: Українська фундація громадського здоров’я.
Кібербезпека – це вже не «опція», а необхідність 3 Березня 2026 11:58
Кібербезпека – це вже не «опція», а базова навичка та необхідність для кожної організації, що працює в умовах війни. Саме тому Департамент кіберполіції Національної поліції України, Поліція Львівської області, Асоціація благодійників України та Благодійна організація «Едельвейси» спільно провели триденний практичний тренінг для представників ГО та БО.
Українська освітня платформа стала партнером конкурсу «Благодійна Україна» у номінації із захисту дітей 2 Березня 2026 13:57
В рамках проведення 19 Національного конкурсу Благодійна Україна Українська освітня платформа стала офіційним партнером Національного конкурсу «Благодійна Україна», організатором якого є Асоціація благодійників України.


