![](https://vboabu.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/110842752_1412441185619718_7616029544104449733_o-e1595240092694.jpg)
Благодійний фонд Caritas Odesa UGCC запрошує 25.07.2020 о 12.00 долучитись до доброї справи та взяти участь у благодійних майстер-класах задля підтримки Центру для дітей та сімей БФ «Карітас Одеса УГКЦ», де займаються діти вразливих категорій населення.
У програмі: знайомство із центром, партія в аерохокей (за бажанням) та, звичайно, творчість і гарний настрій. Власноруч ви зможете виготовити, на свій естетичний смак (форма, колір та запах, шматочок свіжісінького мила (фото додаються) або сплести прикрасу для волосся (віночок чи заколку). Участь у майстер-класі від 50 грн (залежно від обраного виду діяльності та кількості виробів). Майстер-класи відбуватимуться в малих групах на свіжому повітрі з дотриманням усіх карантинних вимог на території наших сусідів – Музею сучасного мистецтва .
Для участі потрібно зазначити в коментарях вид творчості та вік дітей.
Холодне каркаде та печиво для тих, хто зголодніє, гарантуємо)