Анжеліка Рудницька продає колекцію подушок, щоб допомогти пораненим військовим 7 Серпня 2014 14:12

Анжеліка Рудницька продає колекцію подушок, щоб допомогти пораненим військовим

Співачка, телеведуча і художниця, член Наглядової ради Асоціації благоідйників України Анжеліка Рудницька оголосила про продаж ексклюзивної колекції подушечок-думочок із зображенням своїх картин, щоб допомогти пораненим військовослужбовцям і біженцям. Це яскрава і приємна підбірка декоративних шовкових подушок, наповнена барвами і прадавніми символами в авторській інтерпретації художниці. Раніше прикрашала виставки Рудницької в Україні та світі. А ще думочки Анжеліка дарувала друзям, тому їх часто можна зустріти в оселях відомих українців.  Нині ж кожен може зробити собі приємність – прикрасити свій дім гарними подушечками і допомогти пораненим військовим.

– Я не можу воювати, – коментує художниця. – Тому зараз, як і усі свідомі митці, намагаюся допомагати дітям, евакуйованим із Донбасу, і героям-військовослужбовцям, котрі  відстоюють цілісність України і гідність кожного з нас. Вражаюсь їхній терплячості, самовідданості й безкорисності. Дуже хочу, щоб подушечки радували своїх нових власників, а тепло наших сердець допомогло якомога швидше одужати нашим героям.

Перші гроші вже передані у Київський військовий госпіталь особисто в руки важкопораненим, які скромно відмовляються від допомоги і запитують: «Може, кому вони потрібні більше?».

Відкритий продаж колекції «Радісний дім» триває. Вибрати дизайн кожен охочий може тут: http://rudnytska.com/ethnoglamour/ або на сторінці Анжеліки Рудницької у facebook: https://www.facebook.com/pages/Anzhelika-Rudnytska/205622226144537?ref_type=bookmark