У Кременці студенти провели благодійну акцію на підтримку воїнів АТО 22 Жовтня 2014 17:47

У Кременці студенти провели благодійну акцію на підтримку воїнів АТО

Студенти Кременецького обласного гуманітарно-педагогічного інституту ім. Тараса Шевченка — активні учасники  благодійних акцій, що проводяться на підтримку бійців Національної гвардії, добровольчих батальйонів і українських вояків, які виконують бойові завдання із захисту української державності в зоні АТО.

Волонтери презентували відеозвіт про свої добродійні справи на Донеччині та Луганщині. Відповідь студентства була конкретною: збір пожертв для тих, хто ризикує своїм життям заради спокою та життя інших.

Також працівники та студенти інституту долучилися до благодійного заходу  —  еколого-патріотичної акції “Любіть Україну… і в радості мить, любіть у годину негоди”, яка була зініційована та організована дирекцією Національного природного парку “Кременецькі гори” і проходила під патронатом Кременецької райдержадміністрації.

Програма благодійної акції була досить насиченою: підготовка творчих робіт різножанрового характеру на еколого-патріотичну тематику, зустрічі з представниками Кременецько-Шумського райвійськкомату, кременецькими волонтерами та учасниками Майдану – мешканцями краю, виставка-ярмарка підготовлених і відібраних творчих робіт студентів вищих закладів освіти, професійно-технічних ліцеїв і загальноосвітніх шкіл міста і району, музично-художній супровід дійств під час доброчинної акції, збір добровільних пожертв для учасників АТО.

Джерело: ДОБА