Кримські митці продадуть свої роботи, аби обдаровані переселенці змогли навчатися в одному із львівських університетів 27 Листопада 2014 15:34

Кримські митці продадуть свої роботи, аби обдаровані переселенці змогли навчатися в одному із львівських університетів

Рустем Скібін, Ельміра Сеїт Аметова, Мамут Чургу, Ельдар Гусенов та інші митці подарували УКУ свої мистецькі вироби з кераміки, художньої вишивки та різноманітні аксесуари.

6 грудня у Києві відбудеться Сьомий Благодійний вечір Українського католицького університету, під час якого продадуть твори мистецтва кримськотатарських митців. На виручені кошти Університет створить окрему стипендію для талановитої молоді з числа кримськотатарського народу, які зможуть навчатися у Львові. Про це повідомили у прес-службі УКУ.

Рустем Скібін, Ельміра Сеїт Аметова, Мамут Чургу, Ельдар Гусенов та інші митці подарували УКУ свої мистецькі вироби
 «Ми розуміємо, що кримські татари перебувають у дуже скрутному становищі. Ми віримо, що вони є інтегральною частиною сучасної української політичної нації, мають українську ідентичність. Ідентичність – це не абстрактне поняття, вона реалізується через спілкування між людьми, через бажання перебувати в колі людей», – прокоментував ідею створити спеціальну стипендію для кримських татар перший проректор УКУ Тарас Добко.

Кримський татарин, засновник Крим-SOS Алім Алієв наголошує, що УКУ це єдиний навчальний заклад з нульовою корупцією. «Тут професійний викладацький склад, який дає хорошу та конкурентоздатну освіту, таку потрібну у наш складний час», – сказав громадський активіст.

Джерело: 032.ua