Оголошуємо початок регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина-2014»! 8 Грудня 2014 20:30

Оголошуємо початок регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина-2014»!

У кінці листопада – на початку грудня у різних областях України стартують регіональні етапи ІІІ Національного конкурсу «Благодійна Україна». 26 листопада стартував Житомирський регіональний етап, 2 грудня розпочався регіональний конкурс на Буковині. А 8 грудня можливість отримати бурштинову статуетку «Янгол добра» відкрилася і для благодійників Херсонської області. Асоціація благодійників України та постійний регіональний партнер конкурсу – Благодійна організація «Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошують початок регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина-2014».

Регіональний конкурс «Благодійна Херсонщина» проходить вже утретє. У попередні роки 14 благодійників – а це громадські і благодійні організації, волонтерські групи, фізичні особи, соціально відповідальний бізнес – ставали його переможцями.

Вже сформовані регіональні керівні органи конкурсу «Благодійна Херсонщина».

Регіональний оргкомітет:

  • Лариса Польська, голова Благодійної організації «Фонд громади міста Херсон «Захист» – голова оргкомітету;
  • Максим Єлігулашвілі, Президент Херсонської обласної молодіжної організації «Молодіжний центр регіонального розвитку»;
  • Надія Котляр, приватний підприємець;
  • Дар’я Нудьга, менеджер Благодійної організації «Фонд громади міста Херсон «Захист»;
  • Марина Усенко, журналіст.

Регіональна Наглядова рада:

  • Анастасія Соболева, журналіст ХОДТРК «Скіфія», переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2013» – голова Наглядової ради;
  • Оксана Агарова, виконавчий директор молодіжної організації «Нова генерація»;
  • Ігор Бергарт, генеральний директор ВАТ «Херсонський облрембуттрест».

Регіональна конкурсна комісія також вже сформована, її, як і минулого року, очолює Олександр Книга, директор Херсонського музично-драматичного театру ім. М.Куліша, Заслужений діяч мистецтв України. За умовами конкурсу, склад конкурсної комісії не розголошується аж до церемонії нагородження.

Заявки на участь у регіональному конкурсі «Благодійна Херсонщина» вже зараз можуть подавати доброчинні організації та фізичні особи-благодійники, які базуються і здійснюють свою діяльність у Херсонській області. Заявки встановленої форми подаються виключно в електронному вигляді на адреси: [email protected] та [email protected] до 15 лютого 2015 року. Форму заявки можна отримати на офіційному сайті конкурсу, а також на сайтах Асоціації благодійників України та Фонду «Захист».

Звертаємо увагу майбутніх учасників конкурсу, що усі заявки, що надходять з областей, де організовується регіональний конкурс, братимуть участь і в регіональному, і у Національному конкурсі «Благодійна Україна». Так, заявки від благодійників Херсонщини, – незалежно від того, надійдуть вони на адресу регіонального чи національного оргкомітету, – спочатку візьмуть участь у конкурсі «Благодійна Херсонщина», а потім будуть розглянуті конкурсною комісією на загальнонаціональному рівні.

Запрошуємо херсонських благодійників представити українському суспільству свої добрі справи і взяти участь у конкурсі «Благодійна Херсонщина»!

Координати Оргкомітету Регіонального конкурсу «Благодійна Херсонщина»: тел.: (0552) 42-39-22, e-mail: [email protected].