Учні Буштинської гімназії під час благодійних акцій зібрали 10 тис грн на закупівлю транспорту для бійців АТО 16 Січня 2015 12:30

Учні Буштинської гімназії під час благодійних акцій зібрали 10 тис грн на закупівлю транспорту для бійців АТО

Події на Сході України не залишили байдужим колектив Буштинської гімназії-інтернат. Понад 10 тисяч гривень вдалось зібрати школярам в рамках доброчинних акцій, які проведено в школі 14 грудня.

Вихованці гімназії підготували благодійний концерт «Ми за мир в Україні» та благодійний ярмарок «Допоможемо Україні разом». У залі зібралось чимало глядачів – майже весь педагогічний колектив школи, батьки, школярі та інші гості свята.

Директор школи Орос Олена зауважила, що всі виручені кошти від проведених доброчинних акцій будуть спрямовані на закупівлю транспорту для військових на Донбасі.

Вона наголосила, що на базі гімназії вже неодноразово проводились благодійні заходи на підтримку військовослужбовців. Окрім збору коштів, продуктів харчування, засобів особистої гігієни та інших необхідних військовим речей, учні також відправляли солдатам сувеніри-обереги та листи зі своїми побажаннями.

Розпочалось свято Державним Гімном України у виконанні першокласників та всіх присутніх. Під звуки мелодії «Пливе кача» учасники зустрічі вшанували хвилиною мовчання загиблого військовослужбовця з Тячівщини Олександра Шимона та всіх військових, які відділи своє життя за мир в Україні.

Талановиті декламатори прочитали твори патріотичного спрямування, зокрема і авторські: поезію «Чуєш, ти чекай мене, над усе чекай» виконав Коротков А., свої власні вірші прочитали Бейсенов Д. та Біба А.-М. Музичні колективи та солісти виконали ряд особливо актуальних на сьогодні пісень, зокрема і нові композиції, присвячені героїзму Небесної Сотні, військових АТО та любові до рідної країни. Оригінальністю вразив «Танець із свічками» у виконанні колективу школярок.

По завершенню концертної програми всі присутні відвідали благодійний ярмарок, де кожен міг собі придбати щось до вподоби і тим самим допомогти армії. Для продажу тут були представлені різноманітні дитячі вироби, оригінальна сувенірна продукція, прикраси, іграшки – і все це виготовлено школярами власноруч. Та найбільший ажіотаж викликали солодощі, які діти випікали разом зі своїми батьками, повідомляють у прес-службі Тячівської РДА.

Джерело: Закарпаття Онлайн