Малеча отримала свої подарунки від «Ялинки янголів» 21 Січня 2015 15:42

Малеча отримала свої подарунки від «Ялинки янголів»

В Полтаві завершилась щорічна благодійна акція для дітей під назвою «Ялинка янголів». Цього року небайдужі містяни виконали новорічні бажання близько 400 дітей.

Усі вони вихованці Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 1, Полтавської обласної школи-інтернату № 2 імені Н.К.Крупської, Полтавського обласного центру соціального захисту «Любисток», діти з дитячого будинку сімейного типу та діти, що виховуються в прийомних сім’ях, діти з Центру розвитку дітей «Ти найкращий» Благодійної організації «Світло надії», діти з Андріївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, діти-інваліди.

Така акція проходить в Полтаві вже 11 раз. Щороку волонтери збирають записані на паперових янголах дитячі мрії, а потім всі небайдужі люди виконують їх. Протягом місяця волонтери збирали подарунки для малечі в ТРЦ «Київ». Найбажанішими подарунками для дітей були іграшки, книги, конструктори та канцтовари.

Багато хто з полтавців виконували бажання дітей не вперше, дехто навіть брав з ялинки по декілька янголів. Долучилися до акції і місцеві підприємці, які в своїх офісах розмістили подібні ялинки я янголами-бажаннями. А інколи траплялося так, що містяни приносили подарунки просто так, аби зробити дітям приємне.

Головні організатори і помічники акції – це волонтери. Найактивнішими виявилися полтавські студенти та активісти. Саме вони спершу записували дитячі мрії, а потім збирали для малюків подарунки і сортували їх, щоб кожна дитина отримала саме те, про що мріяла. Адже так важливо, щоб діти не переставали мріяти і вірити в диво.

Подарунки діти отримували протягом декількох днів. 14 січня волонтери здійснили мрії дітей з ДБСТ та тих, що виховуються в прийомних сім’ях. 16 січня отримали свої подарунки діти з Центру розвитку дітей «Ти найкращий» Благодійної організації «Світло надії», 17 січня – діти з Андріївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

20 січня решта подарунків знайшла своїх щасливих господарів. Організатори акції обіцяють, що така добра традиція здійснювати мрії дітей буде продовжена і в наступному році.

Джерело: Останній бастіон