Поспішайте взяти участь у ІІІ Національному конкурсі «Благодійна Україна»! 29 Січня 2015 15:05

Поспішайте взяти участь у ІІІ Національному конкурсі «Благодійна Україна»!

Триває збір заявок на участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2014». Конкурс має на меті відзначити кращих українських благодійників і найбільш ефективні благодійні ініціативи.

Національний конкурс «Благодійна Україна» заснований Асоціацією благодійників України у 2012 році. На сьогодні це єдиний в Україні загальнонаціональний проект з пошуку та нагородження кращих благодійників.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2014 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа.

Цього року Оргкомітет запроваджує спеціальні відзнаки для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист.

Конкурсні заявки можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заявку можна завантажити за посиланням http://vboabu.org.ua/img/forall/Zayavka_BlagoUkraine_2014.doc, або заповнити в режимі онлайн (https://docs.google.com/forms/d/1P1oHdN0n9-aOqQW6VqoNnk0khcazhYpfdiuNIOYiC9A/viewform). Заповнену заявку надсилати електронною поштою на адресу: [email protected]. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи).

Кінцевий термін подачі заявок – 15 лютого 2015 року.

Визначення переможців конкурсу відбуватиметься в період з 15 лютого по 5 березня 2015 року. Планується, що церемонія нагородження переможців пройде 12 березня 2015 року в Києві.

Докладніша інформація за телефоном (044) 537-12-80, e-mail: [email protected], http://blagoukraine.org.