Україномовні мультфільми – в один клік 30 Січня 2015 11:46

Україномовні мультфільми – в один клік

Тернопільський благодійний фонд «MagneticOne.org» в рамках проекту «Освіта дитини XXI століття» створив велику базу мультфільмів українською мовою. Наразі доступними є вже понад сто мультфільмів.

Ініціатори проекту переконані, що він може зробити найкращі українські казки доступними для дітей та їх батьків. Для цього створили єдину базу (ресурс), яка міститиме україномовні повчальні казки, мультфільми , що ґрунтуються на народних переказах та байках та навіть пісенки. На ресурсі можна знайти не лише традиційні українські, а й перекладені іноземні анімаційні відео та аудіокниги.
 
Відоеопродукт чітко розділений за віковими категоріями і враховує особливості кожної з них.

Подібні мультфільми покликані допомагати виховувати патріотизм, повагу до інших людей, толерантність, вміння дружити. Іще зібрані відео навчають основ математичних та природознавчих знань, граматики, ознайомлення зі змістом українських та іноземних казок. А також розвивають комунікативні навички,  допитливість та навички співу.
 
Орім того, проект має на меті озвучити всі казки, яких ще немає в електронному варіанті. Весь зібраний матеріал є безкоштовним. Мультфільми можна переглядати вже зараз на ютуб каналі «Освіта дитини ХХІ століття».

Джерело: Твоє місто