Громадські організації проведуть у Бердичеві фестиваль сімейного відпочинку «Family Fresh» 10 Серпня 2015 12:24

Громадські організації проведуть у Бердичеві фестиваль сімейного відпочинку «Family Fresh»

15 серпня 2015 року у Бердичеві уперше відбудеться Фестиваль сімейного відпочинку «Family Fresh». Захід пройде з 12:00 до 18:00 у міському парку ім. Шевченка. Його ініціаторами та організаторами є громадські організації міста – ГОЖОО «Воскресіння», БМГО «Фенікс», Волонтерський психолого-реабілітаційний центр «Фенікс» для воїнів АТО, їх родин та переселенців.

Головна мета фестивалю – забезпечити сім’ям з дітьми та майбутнім батькам цікаве і корисне дозвілля.

На учасників фестивалю чекає різноманітна розважально-конкурсна програма дозвілля, майстер-класи, концертні виступи, ярмарок подарунків, які нікого не залишать байдужими. У програмі: арт-food (смаколики своїми руками від ресторанів), ярмарок-виставка handmade (народні майстри), baby-базар (обмін дитячими речами), фото- та кінозона, свято книги, ляльковий театр, настольна ігротека, бізнес-ігри для малечі, веселі конкурси з аніматорами, crazy-лабораторія, шоу мильних бульбашок, аквагрим та бодіарт, змагання «Спортивна родина», марафонський забіг для дітей віком 2-3 роки на машинках, творчі майстер-класи з виготовлення чарівних поробок та багато-багато іншого.

За докладнішою інформацією та довідками звертатися до ГОЖОО «Воскресіння», телефон (097) 949-90-71 (керівник проекту – Оксана Антонівна).

За інформацією організаторів