За дві години благодійного телемарафону у Запоріжжі зібрали близько 350 тисяч гривень 13 Жовтня 2015 12:16

За дві години благодійного телемарафону у Запоріжжі зібрали близько 350 тисяч гривень

У Запорізькій області триває благодійний марафон, зібрані під час якого кошти будуть спрямовані на допомогу учасникам АТО та родинам загиблих бійців. Марафон, який ініціювала й організувала облдержадміністрація до Дня захисника України, розпочався 6 жовтня і триватиме до 6 грудня. Днями відбулася його урочиста частина – двогодинний телемарафон у концертному залі ім. М.І. Глінки, пряму трансляцію якого здійснювала обласна державна телерадіокомпанія.

Протягом усього телемарафону на рахунок громадської організації «Запорізька рада ветеранів АТО» надходили гроші від підприємств, небайдужих громадян з багатьох територій області.

За попередньою інформацією, за дві години вдалося зібрати 342 тисячі 614 гривень. З них 100 тисяч гривень перерахувала обласним громадським організаціям учасників АТО на статутну діяльність обласна влада, 100 тисяч – Запорізька міська рада, 30 тисяч – група заводів «Запоріжсталь», 20 тисяч – ДП «Івченко-Прогрес», також власні кошти перерахували керівники облдержадміністрації.

Крім того, ветерани Другої світової війни від телемарафону «Пам’ять», що проводився до Дня Перемоги, передали бійцям та родинам загиблих учасників АТО 68 тис. 800 грн.

А школярі вручили присутнім у залі бійцям прапори України та Запорізької області.

Марафон триває, до нього може долучитися кожен небайдужий житель області, який хоче допомогти бійцям та їхнім родинам.

Платіжні реквізити обласного благодійного телемарафону до Дня захисника України:

Найменування юридичної особи – громадська організація «Запорізька рада ветеранів АТО»
Код за ЄДРПОУ юридичної особи – 39907114
Номер рахунку – 2600 7582 8139 00
Назва банку – публічне акціонерне товариство «Укрсіббанк»
МФО (код банку) – 351005

За інформацією ЗНТРК «ТВ-5»