У Тернополі відбувся парад помічників Святого Миколая 15 Грудня 2015 14:52

У Тернополі відбувся парад помічників Святого Миколая

Парад помічників Святого Миколая – це своєрідний анонс великої акції «Миколай про тебе не забуде». Усі, хто хотів долучитися до заходу, прийшов на Театральний майдан, звідки колона вирушила вулицями міста до Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці. Біля храму вже діяв благодійний ярмарок.

«Помічниками Святого Миколая є усі, хто прийшов на парад, помолився за нас, чи купив пряник на благодійному ярмарку», – каже помічник Святого Миколая, координатор акції «Миколай про тебе не забуде» Назар.

У понеділок у Тернополі розпочне роботу фабрика Святого Миколая. Вона діє при церкві Святого Йосафата. Там пакуватимуть подарунки для дітей, а також до 17 грудня з 10:00 до 14:00 відбуватимуться екскурсії. Прийти можуть усі охочі. «Там є цехи сортування іграшок і канцтоварів, пакування пряників і склад готових подарунків, які помічники Святого Миколая разом із водіями Святого Миколая розвозитимуть дітям додому», – зазначає Назар.

Торік у рамках акції «Миколай про тебе не забуде» було зроблено 1200 пакунків Св. Миколая. Їх роздали малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам, напівсиротам, переселенцям, дітям військових. Помічник Святого Миколая Назар, зазначає, що цього року пакуночки від Миколая поїдуть у місто Лисичанськ. Це будуть іменні подарунки. У пакунок входять солодощі, канцтовари, книжки, шкільне приладдя, засоби гігієни та іграшки.

Джерело: «День»