«Благодійна Вінниччина – 2015»: збір заявок триває до 15 лютого 2016 року 21 Грудня 2015 17:20

«Благодійна Вінниччина – 2015»: збір заявок триває до 15 лютого 2016 року

Вінницька область приєдналась до національного конкурсу «Благодійна Україна». 11 грудня 2015 року стартував регіональний конкурс «Благодійна Вінниччина – 2015», у рамках якого в області нагороджуватимуть кращих благодійників.

«Конкурс має на меті розвивати благодійництво, об’єднувати благодійників і тих, хто їх допомогу отримує. І просто назвати персонально тих людей, які цю допомогу надають», – говорить голова оргкомітету Національного конкурсу «Благодійна Україна» Олександр Максимчук.

За його словами, збір заявок на участь у конкурсі стартував і триватиме до 15 лютого 2016 року. Імена переможців стануть відомі у березні.

Регіональний оргкомітет очолив директор МБФ Наталії Потопаєвої у Вінницькій області Дмитро Костирко; голова Наглядової ради регіонального конкурсу – голова ГО «Розвиток. Розвиток» Ірина Борзова.

«Місія конкурсу, як національного, так і регіонального – популяризувати цінність благодійництва. Благодійники мають отримувати відзнаки, бачити, що їх роботу помічають і цінують», – підкреслив Дмитро Костирко.

«Сьогодні у Вінницькій області працює багато громадських організацій, благодійних фондів, волонтерів задля здоров’я, життя, благополуччя українців, а головне – Миру в Україні. Адже робота благодійника досить тяжка. Тому що людина, яка займається благодійністю, дуже часто проживає та пропускає через себе весь той біль, горе людей, яким вона допомагає. А для того, щоб допомогти результативно, потрібно мати щире серце, вміння донести думку суспільству, мати професійні навички організатора, а також багато працювати. Мені подобається, що організаційний комітет конкурсу досить різноманітний. В ньому представлені різні громадські організації, фонди та люди. Я хочу, щоб цей конкурс був незалежний, а не кулуарний. Щоб нагороджувались не ті, хто «свій» або «потрібен», а хто заслужив це своєю нелегкою роботою», – сказала Ірина Борзова.

Регіональна конкурсна комісія також вже сформована. За умовами конкурсу, її повний склад не розголошується аж до церемонії нагородження.

Як взяти участь у конкурсі? Заявки на участь у регіональному конкурсі «Благодійна Вінниччина» вже зараз можуть подавати доброчинні організації, волонтери, соціально відповідальний бізнес, фізичні особи-благодійники, які базуються і здійснюють свою діяльність у Вінницькій області.

Заявки встановленої форми подаються виключно в електронному вигляді на адреси: [email protected] та [email protected]. Форму конкурсної заявки можна отримати, надіславши запит на вказані електронні адреси, або на офіційному сайті конкурсу http://blagoukraine.org/.

Останній термін подання заявок – 15 лютого 2016 року. Після цього розпочне роботу Регіональна конкурсна комісія. Про дату і місце проведення церемонії нагородження переможців організатори повідомлять додатково.

Звертаємо увагу майбутніх учасників конкурсу: всі заявки, що надходять з областей, де організовується регіональний конкурс, братимуть участь і в регіональному, і у Національному конкурсі «Благодійна Україна». Так, заявки від благодійників Вінниччини, – незалежно від того, надійдуть вони на адресу регіонального чи національного оргкомітету, – спочатку візьмуть участь у конкурсі «Благодійна Вінниччина», а потім будуть розглянуті конкурсною комісією на загальнонаціональному рівні.

Переможці конкурсу отримують найвищу благодійну нагороду України – бурштинових «Янголів добра».

Координати Оргкомітету Регіонального конкурсу «Благодійна Вінниччина»: тел.: (093) 758-46-14, e-mail: [email protected]. Контактна особа – Дмитро Костирко.

Нагадаємо, Національний конкурс «Благодійна Україна – 2015» стартував 14 вересня 2015 року. У конкурсі можуть брати участь благодійники та волонтери, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2015 року.

За інформацією Вінницької ОДА, «Вінниця ОК»


Галерея (4 фото)

* Для перегляду клікніть на фото