У Рівному пройде ХХІ Благодійний марафон «З вірою в майбутнє» 25 Квітня 2016 14:22

У Рівному пройде ХХІ Благодійний марафон «З вірою в майбутнє»

З 9 по 18 травня 2016 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді проходитиме ХХІ традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє». Символом благодійного заходу став рушник, що уособлює шлях до мрій дітей. Упродовж 10 днів у ПДМ відбуватиметься низка заходів, під час яких збиратимуться кошти для фінансової підтримки учасників марафону.

Учасниками Марафону цього разу стали четверо вихованців Палацу: Юлія Чабар (Школа образотворчого мистецтва), Анна Бойко (Школа східних єдиноборств), Назар Дем’янчук (Школа бізнесу), Карина Садоха (літературно-розвивальна студія «ЛітЕра»).

ХХІ Благодійний Марафон – це ще і матеріальна підтримка вихованців Палацу, які вкрай потребують нашої допомоги: Софії Євстєгнєєвої, вихованки «Зразкового художнього колективу» камерного хору «Аве, Марія», Єлизавети Кравчук, вихованки Школи східних єдиноборств.

Цьогоріч адресну допомогу отримають Анна Борисенко, учениця ЗОШ № 5, сестра загиблого в АТО, 2 дітей Центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» Наталія Панасюк та Ангеліна Іванова, Єлизавета Будицька, вихованка Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості, а також діти з онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні.

Сам марафон був започаткований ще 1996 року, і за цей час його учасниками стали майже сотня талановитих дітей міста – випускників профільних шкіл Палацу та діти із особливими потребами. Крім того адресну допомогу отримали й діти-сироти, онкохворі, хворі на сухоти та ВІЛ-інфіковані діти. Учасниками Першого Благодійного Марафону стали троє дітей – Климчук Тетяна, Тимощук Світлана та Маргосюк Ірина. Вони не були вихованками Палацу, проте були обдарованими та потребували соціального захисту та матеріальної підтримки. Відтоді учасниками Марафону надалі ставали не лише вихованці ПДМ, а й діти з реабілітаційного центру «Особлива дитина», онкохворі діти та хворі на сухоти.

За весь час існування Марафону кожен його учасник отримав не тільки матеріальну допомогу для здійснення власних творчих планів, але й духовну та моральну підтримку від усіх вихованців Палацу, гостей Марафону та благодійників.

Джерело: charivne.info