ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ БЛАГОУСТРОЮ ПРИЛЕГЛОЇ ТЕРИТОРІЇ ТА ОЗЕЛЕНЕННЯ ХРАМУ 15 Лютого 2018 22:15

Найстаріша греко-католицька парафія на півдні України збудувала храм. До цього парафіяни молились в тісному вагончику. Свіжозбудована церква в Южному носитиме ім’я святих Верховних Апостолів Петра і Павла. Всі роботи завершено на 90%. В липні 2018 року відбудеться урочисте освячення престолу Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом.

Будівництво почалося в червні місяці 2007 року силами всього 30 парафіян і благодійників. Їм вдалося звести храм за 10 років. У Храмі вже проходять служби не менше 7 разів в тиждень. Щонеділі приходить не менш 50 причасників, а на Великдень більше.
На сьогодні роботи з благоустрою території ведуться повільно через дефіцит фінансування. Незважаючи на це, вдалось встановити куполи і хрести. Проте залишається ще один фронт робіт, який конче потрібно завершити до липня місяця, а це завершити обробку, під’єднати комунікації, упорядкувати прилеглу територію.
Коштів на завершення цього діла ще нема. Освячення парафії може відбутись на території без озеленення та важливих комунікацій. Тому просимо всіх людей доброї волі допомогти нам зібрати 2264054 гривень для завершення всіх робіт.

Ми живемо у складний час, де кожна копійка на вагу золота. Парафіяни м. Южного це добре розуміють, адже 10 років відбувалось будівництво при дуже обмежених можливостях як фінансових так і місцевих. 
Кожна гривня для нас – це скарб, цеглина, яка буде закладена в Божий храм. В знак подяки ми впишемо ім’я жертводавця в духовну історію міста Южного. В пам’яті нащадків завжди залишаються ті, хто, багатіючи матеріально, багатіли і добрими справами.

Склалось так, що «закони економіки» часто з’їдають гроші через інфляцію, однак ці та інші закони ніколи не знищать храм, який стоятиме століттями. Люди, що вклали свою працю або кошти в будівництво храму – їх імена будуть згадуватися на кожній Божественній Літургії.

Аби інші люди знали тих, хто творить добрі справи, ім’я кожного жертводавця буде вказано на табличці поруч з об’єктом, на який підуть кошти, пожертвувані ним.

Зараз потрібні кошти для благоустрою та озеленення території храму загальною сумою 2264054 грн.:
Таблиця озеленення
Таблиця благоустрою території
Таблиця будівництва габіонних конструкцій (храм)
Таблиця робіт по освітленню

Сподіваємося, наше прохання про допомогу буде почуте.
Пожертви на будівництво храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла можна переказувати на банківський рахунок парафії з позначкою «Пожертвування на будівництво храму Святих Верховних Апостолів Петра і Павла»:
ПАО КБ “ПриватБанк”
р/р: 26008054321887
МФО: 328704
ОКПО: 25425077

Джерело