Благодійний захід «Великодні дзвони» 28 Березня 2018 21:15

Благодійний захід «Великодні дзвони»

Після Великодня, а саме у понеділок, 9 квітня, команда «Фондуволонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва – «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», для дітлахів вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки – дітей-переселенців.

Весьтиждень після Великодня – святковий, в цю пору можна не лише відпочивати, але й повноцінно займатися добрими справами. Отож команда «Фонду волонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва – «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великоднідзвони», щовідбудетьсявпонеділок, 9 квітняз 15:00 до 17:00 години. Гостями свята будуть дітлахи, що так потребують нашої уваги і тепла, зокрема діти-сироти, діти з багатодітних родин та малеча, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки – діти-переселенці.
В програмі: ігри, конкурси, польова кухня, позитивні емоції, гарний настрій, святковий концерт за участі зірок української естради. Кожна дитина отримає подарунковий набір – великодній кошик. Мета благодійної акції  – наповнити життя цих діточок любов’ю і теплом, подарувавши відчуття свята, атмосферу добра, миру та єдності. Єднаймося заради добра, бо тільки разом ми змінимо світ на краще!!!

То ж давайте разом, наповнимо життя цих діток справжньою казкою,  для бажаючих підтримати благодійну акцію, контакти:

Кирило Гоголь – 050-338-41-22

Надія Карпенко – 096-200-68-40

НАЗВА

Благодійний захід «Великодні дзвони»

ДАТА

9 квітня (понеділок), 2018 року

ЧАС

15:00 – 17:00

 

МІСЦЕ

Майданчик біля Національного центру ділового та культурного співробітництва – «Український дім», Київ, вулиця Хрещатик, 2