Запрошуємо взяти участь в експертному опитуванні «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2018» 16 Листопада 2018 10:24

Запрошуємо взяти участь в експертному опитуванні «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2018»

Асоціація благодійників України за сприяння Молодіжної агенції «НОВІ» проводить чергове експертне опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2018».

У процесі цього опитування ми хочемо почути експертну думку стосовно тенденцій розвитку благодійності та волонтерства в Україні, взнати оцінку щодо невирішених проблем та “гострих кутів” у доброчинному середовищі, отримати конструктивні експертні пропозиції з тим, щоб після аналізу, узагальнення та громадського обговорення матеріалів дослідження запропонувати владі та суспільству конкретний план дій щодо ефективного розвитку української доброчинності на найближчі роки.

Просимо Вас взяти участь у цьому експертному опитуванні та надіслати нам Ваші відповіді на питання анкети до 30 листопада 2018 року.

Результати опитування «Стан розвитку доброчинності в Україні – 2018» будуть узагальнені та оприлюднені у січні 2019 року, під час публічної презентації чергового річного звіту «Зелена книга української доброчинності». Будемо дуже вдячні за Ваші оцінки та думки!

Додаткова інформація або консультація ел.поштою [email protected] або за тел. +38(067) 164 04 11.

Анкета за посиланням.