Спеціальна номінація “Народний благодійник – 2019”: запрошуємо до участі 3 Лютого 2020 16:31

Оргкомітет Національного конкурсу «Благодійна Україна» оголошує про початок висунення кандидатур у номінації «Народний благодійник».

«Народний благодійник» – це одна із спеціальних номінацій Національного конкурсу «Благодійна Україна». Унікальність «Народного благодійника» у тому, що і висунення, і оцінювання благодійників делегується громадянами України. Народним благодійником може стати будь-яка організація чи особа, які займаються благодійністю в Україні.

Висунути кандидатів у номінацію «Народний благодійник» здійснюється наступним шляхом: надіславши електронного листа за адресою [email protected], вказавши у темі листа: «Народний благодійник». У листі дати коротку характеристику діяльності організації-номінанта чи особи-номінанта; лінк на сайт, блог, чи фб.-сторінку номінанта; додати декілька світлин.

Термін висунення кандидатур – до 1 березня 2020 року (включно),

термін голосування – з 1 до 28 березня (включно),

оголошення переможця – 2 квітня на прес-брифінгу,

нагородження переможця  9 квітня 2020 року на урочистій церемонії нагородження переможців.  

НАГАДУЄМО: Народним благодійником може стати будь-яка організація чи особа, які займаються благодійністюв Україні. Визначення переможця відбувається шляхом голосування громадянами України. Особа чи організація, яка вже отримала відзнаку «Народний благодійник» більше не може подаватися у цю номінацію, її заявка не розглядатиметься.

Залишайте розповіді про всіх тих,  хто робить добрі справи і заслуговує на те, щоб Україна дізналася про них, а суспільство сказало йому «Дякую!».

 

ВАЖЛИВО: Перед початком висунення та голосування за кандидатури просимо ознайомитись із механізмом визначення Народного благодійника:

Визначення переможців у номінації «Народний благодійник» відбувається згідно з таким механізмом:

  1. На Оргкомітет Конкурсу надходить інформація про запропоновані кандидатури на звання «Народний благодійник» (надсилається на електронну пошту:[email protected]). Обов’язковим є посилання на джерело інформації про номінанта (офіційний сайт організації, посилання на інтернет-публікацію про номінанта, біографія та фото та ін.).
  2. Розміщення інформації про номінантів «Народного благодійника» на відповідній сторінці у мережі Facebook відбувається з моменту останнього дня надходження заявок на кандидатури – 1 березня 2020 року.
  3. Організатори створюють у соціальній мережі Facebook дописи на сторінці «Народний благодійник», вільний доступ до коментарів чи перепостів на якій може мати кожен зареєстрований користувач мережі (https://www.facebook.com/NarodnyBlagodijnyk/).
  4. Оргкомітет конкурсу опрацьовує інформацію про усіх поданих кандидатів та розміщує у соціальній мережі Facebook (на сторінці «Народний благодійник») усю інформацію про кандидатів на перемогу у цій номінації; формує єдиний перелік претендентів (в алфавітному порядку) та розміщує цей перелік на сайті Асоціації благодійників Україниwww.vboabu.org.uaта на сайті Благодійна Україна http://www.blagoukraine.org для початку голосування. Оргкомітет конкурсу одночасно розміщує на сайті  до 1 березня 2020 року технічні вимоги до режиму голосування та окреме посилання на голосування. 
  5. Голосування за номінантів буде відбуватись у період з1 березня по 28 березня включно. Голос приймається від однієї особи один раз, протягом періоду голосування. Переможцем стає номінант, що набрав найбільшу кількість голосів учасників голосування.
  6. Оголошення переможця у цій номінації – 2 квітня на прес-брифінгу. Нагородження переможця в номінації «Народний благодійник» відбувається під час церемонії нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна» 9 квітня 2020 року.
  7. З часу офіційного старту голосування до моменту закінчення збору заявок на номінацію «Народний благодійник» проводиться окрема інформаційна кампанія щодо популяризації цієї номінації в соціальних мережах та медіа.