На Миколая в Мукачеві влаштують благодійний аукціон 7 Грудня 2011 10:49

16 грудня до улюбленого дітворою релігійного свята Святого Миколая у ресторані «Daily», що у мукачівському торгово-розважальному комплексі «Щодня», відбудеться благодійний концерт дітей-сиріт та виставка і аукціон-продаж картин, намальованих вихованцями дитячого будинку смт. Чинадієво. Початок акції відбудеться о 19 годині.

Як розповіла організатор акції, керівник агенції «Via Models» Жанна Калинич, усі діти мають таланти. Тому, незалежно від різних життєвих обставин, їм треба допомагати їх розвивати. Підготовка до дитячого свята вже розпочалася. У Чинадієві з дітками 9-12 років працює художник Роберт Брагинський. Він вчить їх малювати в мистецькому стилі «авангард». Перші заняття показали, що таланти швидко розвиваються. Уроки модельного дефіле показували дівчатам студентка УжНУ Вікторія Німець, яка виборола титул «Міс Фото» на міжнародному модельному конкурсі краси в Празі, та сама Жанна Калинич, яка колись також починала знайомство з подіумом, навчаючись у Мукачівському політехнічному інституті.

Під час проведення свята Святого Миколая 16 грудня в ТРК «Щодня» заплановані наступні акції: о 17.00 – виставка виробів на 1 поверсі, о 17.00 – малювання найбільшого малюнку дітьми-сиротами та встановлення рекорду України для «Книги Рекордів України»,  о 19.00 – перегляд фільму про Чинадіївський дитячий будинок, який готує Ярослав Шелепа з фотостудії «Сет-студія», о 19.30 – концерт вихованців з Чинадієва, о 20.30 – аукціон-продаж 10 картин, намальованих маслом під керівництвом художника Роберта Брагинського.

Закарпатський інформаційно-діловий портал «Мукачево.net»