У Львові відбувся парад «Я помагаю Миколаю!» 12 Грудня 2011 10:04

11 грудня, у Львові в межах акції «Миколай про тебе не забуде» відбувся парад «Я помагаю Миколаю!», в якому взяли участь близько 200 «помічників» Святого Миколая.

«Помічники» Миколая, одягнені в шапочки та кольорові костюми, пройшлися святковою ходою від Львівського палацу мистецтв по вул. Коперника, просп. Свободи до Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької, потім по вул. Беринди до пл. Ринок.

Супроводжував волонтерів військовий оркестр Львівського інституту сухопутних військ, казкові персонажі, трейсери (люди, які займаються паркуром), жонглери та багато інших цікавих персонажів.  Під час зупинки біля оперного театру відбувся виступ оркестру,  а учасники параду виконали пісню «Ой, хто,  хто Миколая любить», яка є гімном акції.

На завершення параду на площі Ринок біля Ратуші відбулися  показові виступи міні-паркур-шоу від трейсерів LvivMotion, рок-н-ролу від клубу Rock-n-rolla club та фаєр-шоу.

Мета параду – привернути увагу громадськості до благодійності, запросити львів’ян долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде», а також подарувати мешканцям та гостям Львова усмішки та гарний святковий настрій.

«Миколай про тебе не забуде»