Військові за півціни можуть пройти медичні обстеження у Медичному Центрі NOVO у Львові 22 Вересня 2022 11:55

Із 50% знижкою учасники бойових дій мають змогу пройти МРТ, КТ-діагностику та інші обстеження в Медичному Центрі NOVO у Львові.

З 1 вересня у Медичному Центрі NOVO впровадили програму для учасників бойових дій, котрі мають змогу пройти МРТ, КТ-діагностику та ряд інших обстежень і консультацій з 50% знижкою.

У медцентрі зазначили, що обов’язковою умовою для проходження діагностики та отримання консультацій є кілька пунктів:

  • попередній запис за узгодженням з адміністратором контакт-центру;
  • наявність паперового чи електронного посвідчення учасника бойових дій, виданого з 2014 року, паспорта та ідентифікаційного коду;
  • письмове скерування від лікаря на МРТ та КТ-діагностику.

З переліком пільгових обстежень та детальнішою інформацією можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо також, що в медцентрі NOVO запровадили соціальний день – суботу зі знижкою 15% на обстеження комп’ютерної томографії. 

«Ми працюємо як благодійна установа і весь прибуток, отриманий від нашої діяльності, та допомогу від наших партнерів ми спрямовуємо на нашу благодійність», – зазначають у медцентрі NOVO.

Так, з початку акції для військових тут провели вже 70 обстежень на суму 219 тисяч гривень у співпраці з Військово-медичним клінічним центром Західного регіону та Львівським військово-медичним клінічним центром Державної прикордонної служби в рамках реалізації Благодійної програми #NOVOhelp та «NOVO – учасникам бойових дій».

А в рамках Міжнародної благодійної програми #CharityHelpUa та медичної програми #NOVOhelp (у співпраці з організацією Help Ukraine 22) провели 510 обстежень на суму 705 тисяч гривень.

Також, Центр медичних інновацій NOVO на суму 324 тисячі гривень також здійснював обстеження у рамках благодійної акції «Здоров’я дітям України». 

А загалом у 2022 році згідно з напрямами Благодійної програми «Інноваційна діагностика в Медичному Центрі NOVO провели 1130 обстежень на суму понад 2 мільйони гривень. Зокрема, йдеться про надання безоплатної діагностичної допомоги важким реанімаційним та ургентним хворим дітям, які на лікуванні у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ, Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі на суму 725 тисяч гривень (265 обстежень).

Джерело