Благодійний фонд «Благомай» став генеральним партнером Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» 24 Березня 2023 16:08

Благодійний фонд «Благомай», який був неодноразовим переможцем конкурсу у попередні роки, став генеральним партнером Національного конкурсу «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України».

Нещодавно між БФ «Благомай» та ВБО «Асоціація благодійників України» було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство в рамках проведення конкурсу.

Також генеральний партнер конкурсу став ініціатором введення нової конкурсної номінації «Благодійність іноземного бізнесу». У цій номінації розглядатимуться заявки щодо благодійної діяльності іноземних компаній, а також тих, які зареєстровані в Україні та мають у статутному фонді суттєву частку іноземного капіталу. Цьогоріч нова номінація стала необхідністю і важливим доповненням для відзначення іноземних компаній та українського бізнесу, що має у статутному фонді значну частку іноземного капіталу, та які зробили свій внесок на захист та допомогу Україні.

Асоціація благодійників України та Благодійний фонд «Благомай» запрошують бізнес, доброчинців, меценатів, волонтерів, благодійників з України та з-за кордону номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна». Від сьогодні оргкомітет конкурсу приймає заявки у 26 конкурсних номінацій: 20 колективних, 3 індивідуальні та 3 спеціальні.

Умови участі у конкурсі прості: завантажити конкурсну заявкузавантажити конкурсну заявку; заповнити її, описавши діяльність організації чи особи у період з 1 січня по 31 грудня 2022 року; обрати конкурсні номінації; надіслати заявку у форматі word на електронну адресу конкурсу: [email protected] до 30 квітня 2023 року (включно). Участь у конкурсі безоплатна.

Національний конкурс «Благодійна Україна» цього року буде проходити вже 16-й раз поспіль (до 2012 року – конкурс «Благодійник року») – це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників, волонтерів та найефективніших благодійних/волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни. Найефективніші доброчинні та волонтерські ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. У кожній із 26 номінацій Конкурсу буде визначено по три лауреати, додатково пройдуть і регіональні етапи Конкурсу. Надіслані заявки будуть оцінені незалежною Національною експертною радою конкурсу.

Благодійний фонд «Благомай» розпочав свою діяльність у 2012 році.Основний напрямок благодійної діяльності фонду – допомога дітям, що знаходяться в дитячих будинках та соціальна адаптація таких дітей до реального життя.Під опікою фонду знаходиться 5000 дітей з 92 дитячих домівок і областей України. Щорічно команда фонду проводить десятки акцій та програм для закриття важливих потреб дітей.

За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 067-164-04-11; e-mail: [email protected], сайт: http://blagoukraine.org/

Детальніше про Національний конкурс «Благодійна Україна-2022»: https://blagoukraine.org/news/blago_ukraina_2022-1047.html

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ (англійська версія) – COMPETITION APPLICATION

ЗАВАНТАЖИТИ ЗАЯВКУ– Менеджер року у сфері доброчинності

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС

ВИТЯГ З ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС – КОНКУРСНІ НОМІНАЦІЇ