Благодійний фонд «Українська освітня платформа» здобув 5 зірок у Національном рейтингу «Компас Благодійності України» 24 Липня 2023 11:39

Благодійний фонд «Українська освітня платформа» за результатами оцінювання діяльності фонду набрав 124 бали у Національному рейтингу «Компас благодійності України», які конвертувалися у найвищу оцінку рейтингу – 5 зірок.

Вітаємо колег та дякуємо за довіру. БФ «Українська освітня платформа» неодноразовий переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна» та регіональному конкурсі «Благодійна Львівщина» у номінації «Благодійність у соціальній сфері».

Українська освітня платформа – благодійна організація (у 2000- 2021 рр. – Львівська освітня фундація). Провайдер позитивних суспільних змін з понад 10-річним досвідом соціальних трансформацій. Організація об’єднує, навчає та підтримує людей з лідерським потенціалом, що творять живі локальні громади через волонтерські, освітні та соціальні проєкти.

Сертифікат номінанта Компасу благодійності України – це документ, що адресований партнерам та благодійним організаціям, які зацікавлені в підтвердженні відповідності своєї прозорої та доброчесної діяльності вимогам податкової звітності, дотриманні міжнародних стандартів у здійсненні благодійної діяльності та фактично спрямований на підвищення конкурентоспроможності номінанта серед організацій неприбуткового сектору.

Довідково:

Проєкт Національний рейтинг «Компас благодійності України» запущений Асоціацією благодійників України у серпні 2022 року.

Національний рейтинг «Компас благодійності України» – це відкрита система обліку діяльності організацій, можливість публічно підтвердити прозорість та підзвітність діяльності та показати ефективність роботи із залученими коштами. Завдяки рейтингу «Компас благодійності України» благодійні організації отримують від суспільства «зірку» довіри для своєї подальшої прозорої та ефективної роботи, для підвищення обізнаності суспільства з їхньою діяльністю та збільшення фінансування благодійних проєктів. Нашою метою є відзначення та інформування суспільства про публічні та ефективні українські практики благодійної діяльності. Методика рейтингу розроблена із врахуванням досвіду численних зарубіжних рейтингових агенцій та адаптована до українських реалій.

Детальніше про проєкт на сайті Національного рейтингу «Компас благодійності України»: https://compass.vboabu.org.ua/