Благодійний фонд НАГД «Здорові» отримав 5 зірок у Національному рейтингу «Компас Благодійності України» 27 Травня 2024 16:34

Благодійний фонд НАГД «Здорові» за результатами оцінювання діяльності фонду набрав 106 балів у Національному рейтингу «Компас благодійності України», які конвертувалися у найвищу оцінку рейтингу – 5 зірок.

Представники фонду нещодавно завітали до офісу Асоціації благодійників України та отримали сертифікат рейтингу. Виконавча директорка асоціації Оксана Лобко вручила голові та засновниці фонду Наталії Тулінової сертифікат, в якому діяльність фонду була оцінена високими балами.

Вітаємо колег з сертифікацією, дякуємо за довіру та бажаємо наснаги на подальшу продуктивну роботу.

Довідково: Сертифікат номінанта рейтингу «Компас благодійності України» – це документ, що адресований партнерам та благодійним організаціям, які зацікавлені у підтвердженні відповідності своєї прозорої та доброчесної діяльності вимогам податкової звітності, дотриманні міжнародних стандартів у здійсненні благодійної діяльності та фактично спрямований на підвищення конкурентоспроможності номінанта серед організацій неприбуткового сектору.

Добровільна сертифікація благодійного фонду через участь у Рейтингу – це новий галузевий еталон надійності, порядності, доброчесності та прозорості у діяльності благодійної організації.

Нагадаємо, що добровільне рейтингування благодійних організацій – це відкрита система обліку діяльності організацій, можливість публічно підтвердити прозорість та підзвітність своєї діяльності та показати ефективність роботи із залученими коштами. Завдяки оцінюванню в рамках рейтингу «Компас благодійності України» благодійні організації опосередковано отримують від суспільства «зірку довіри» для своєї подальшої прозорої та ефективної роботи, для підвищення обізнаності суспільства з їхньою діяльністю та потенційного збільшення фінансування благодійних проєктів.