В Україні вперше вручать Національну Медичну Премію 9 Жовтня 2012 15:57

19 жовтня 2012 року в приміщенні зали «Хол Чемпіонів» НСК «Олімпійський» відбудеться урочиста церемонія нагородження лауреатів конкурсу «Національна Медична Премія».

Національна Медична Премія – це перший в Україні незалежний та незаангажований конкурс, що проводиться за підтримки Міністерства охорони здоров’я України серед медичних працівників та лікарняно-профілактичних закладів нашої держави. Переможці конкурсу обираються за результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Реєстр ТОП100 в медицині» та інших професійних конкурсів. Премія є найвищою громадською відзнакою для працівників та закладів системи охорони здоров’я.

Завдяки церемонії нагородження лауреатів Національної медичної Премії буде публічно відзначено лікарів та заклади системи охорони здоров’я України, які заслуговують на визнання за їх авторитетну думку та вагомий внесок у вітчизняну медичну галузь.

Офіційно імена лауреатів Премії стануть відомі громадськості під час церемонії нагородження переможців Конкурсу. Попередній перелік переможців конкурсу «Національна Медична Премія» був затверджений Організаційним комітетом Премії на чергових зборах 25 вересня 2012 року.

Серед лауреатів Премії – 10 практикуючих лікарів, 3 адміністратори закладів охорони здоров’я, 3 ректори вищих медичних навчальних закладів, 5 кращих лікарів на думку колег, 3 представники середнього медичного персоналу, 4 заклади охорони здоров’я, 3 медичні навчальні заклади, благодійний фонд та 2 комерційні структури, 2 іноземні лікарі, 5 кращих медиків столиці, 11 кращих медиків з регіонів, а також  кращий лікар приватного лікувального закладу.

Нагадаємо, що на Національну Медичну Премію Оргкомітетом Конкурсу були номіновані 133 медики, включаючи 21 представника середнього медичного персоналу, 55 лікувально-профілактичних закладів, 20 медичних навчальних закладів, 2 комерційні структури, 2 громадські діячі та 7 благодійних організацій.

Організатор Премії – Міжнародний благодійний фонд «Здоров’я українського народу», міжнародна благодійна недержавна та неприбуткова організація, що здійснює реалізацію проектів та програм в сфері охорони здоров’я, скерованих на зміцнення та покращення здоров’я українського народу, розвиток медицини та створення необхідного рівня медичного та соціального забезпечення населення.

Переможці Конкурсу обираються за результатами щорічного всеукраїнського дослідження «Реєстр ТОП100 в медицині» та інших професійних конкурсів.

Партнери – 44 медичні професійні асоціації, 27 обласні та міські управління охорони здоров’я України та центри здоров’я, 5 медичних департаментів Міністерств (Міноборони, МНС, СБУ, МВС, Укрзалізниці).

Контакти для акредитації:
Анна Козаченко, прес-служба МБФ «Здоров’я українського народу»
+38(096)118-20-27
[email protected]
http://nmp.org.ua/
http://www.healthup.org.ua/