Фонд «Майбутнє сиріт» розпочав акцію «Святий Миколай іде до сільських дітей-сиріт» 20 Листопада 2012 12:21

Розпочалася благодійна акція «Святий Миколай іде до сільських дітей-сиріт», яку вшосте проводить Тернопільський обласний благодійний фонд «Майбутнє сиріт».

Благодійна акція «Святий Миколай іде до дітей-сиріт» організовується щорічно Тернопільським обласним благодійним фондом «Майбутнє сиріт» для 130 вихованців сільських шкіл-інтернатів з числа дітей-сиріт та дітей, які позбавленні батьківського піклування. Ці будинки віддалені від обласного центру, і туди важко доїжджати усім бажаючим допомогти.

Мета: Привернути увагу місцевої громади Тернопільщини до життєвих проблем вихованців шкіл-інтернатів у період новорічних свят. Подарувати кожній дитині, яка залишилась без опіки батьків, турботу та радість свята.

Волонтери БФ «Майбутнє сиріт», а це в основному колишні випускники інтернатів, відвідають дітей у сільських школах-інтернатах Тернопільської області. Організують святковий виступ та залучать самих дітей до святкового процесу: діти розкажуть вірші чи співатимуть пісні. У кінці програми, кожен вихованець отримає подарунки, які будуть зібрані усією Тернопільською громадою.

Акція триває до 21 грудня 2012 року.

Дитячі будинки, які відвідають волонтери БФ «Майбутнє сиріт», знаходяться у селах Коропець, Нове Село, Бережани, Гримайлів.

Потреби: красиві м’які іграшки, взуття, куртки, шапки та шарфики, шкарпетки та рукавиці, м’ячі, фрукти, солодощі та художню літературу. Окрім того, потрібно пальне А-92 – 40-50 літрів для заправки міні-автобуса, що буде курсувати до дитячих будинків з групою волонтерів.

Шляхи залучення коштів для акції: збір коштів та нових речей для вихованців інтернатних закладів відбувається через соціальну рекламу у тролейбусах міста Тернополя, скриньки для пожертв у місцевих кафе та барах та участь студентів ВНЗ міста Тернополя.

До акції вже приєдналися компанія «АВК» (м. Київ), тернопільські підприємства «Харчовик» , «Теркурій», «АНТ».

Адреса куди можна приносити подарунки:
м.Тернопіль, вул. Чумацька, 37, біля зупинки ТАНГ.

Докладніша інформація за тел: (097) 553-08-20, 42-39-84

Можна надати фінансову благодійну пожертву:
Отримувач: Благодійний фонд «Майбутнє сиріт»
Код ЄДРПОУ: 34334394
р/р: 26001050454001
МФО: 380764 ПАТ КБ «НАДРА», м.Київ.

Джерело: «Громадський простір»