Monthly Archives: Вересень 2020

Велика втрата для благодійної спільноти: відійшла у вічність Лідія Чорна-Матіяшек 25 Вересня 2020 11:20

З великим сумом та скорботою повідомляємо, що благодійна та волонтерська спільнота України понесла непоправну втрату – після важкої хвороби 17 вересня 2020 року відійшла у вічність наша дорога колега та подруга – Лідія Чорна-Матіяшек.

Медичний Центр NOVO cтав офіційним медичним партнером футбольного клубу «Рух» (Львів) 21 Вересня 2020 11:18

Медичний Центр NOVO cтав офіційним медичним партнером ФК «Рух» (Львів) і відтепер забезпечуватиме діагностику «жовто-чорних», здійснюватиме профілактику можливих захворювань та ставитиме точні діагнози у разі виникнення проблем зі здоров’ям. В рамках угоди логотип медичного партнера NOVO зайняв місце на футболках гравців основної команди.

Інтерв’ю з Олександром Максимчуком про те, з чого починався перший приватний бізнес у незалежній Україні 7 Вересня 2020 10:02

30 років тому, 5 вересня 1990 року, у Львові зареєстрували перше на Західній Україні акціонерне товариство. АТ «Перун», яке заснували троє братів — Олександр та Сергій Максимчуки і Володимир Кузнєцов, — не лише пережило «буремні 90-ті». Нині це потужний сімейний холдинг, який об’єднує підприємства, що працюють у різних сферах. Співзасновник, АТ «Перун» Олександр Максимчук розповів «ВЗ», як починав роботу один із перших офіційно зареєстрованих бізнесів у незалежній Україні.

Вітаємо з Міжнародним дем благодійності 4 Вересня 2020 15:49

Сьогодні – 5 вересня – відзначається Міжнародний день благодійності. Вітаємо всіх колег з професійним святом, всіх благодійників, благодійні фонди, волонтерів, меценатів та тих, хто хоч раз в житті допоміг нужденному, зробив добру справу! Дякуємо людям, які допомагають іншим, не залишають в біді і роблять все для того, щоб наш світ став кращим. У цей день […]