Медичний Центр NOVO cтав офіційним медичним партнером футбольного клубу «Рух» (Львів) 21 Вересня 2020 11:18

Медичний Центр NOVO cтав офіційним медичним партнером ФК «Рух» (Львів) і відтепер забезпечуватиме діагностику «жовто-чорних», здійснюватиме профілактику можливих захворювань та ставитиме точні діагнози у разі виникнення проблем зі здоров’ям. В рамках угоди логотип медичного партнера NOVO зайняв місце на футболках гравців основної команди.

НАТАЛІЯ КЛИМОВИЧ, директор Медичного Центру NOVO:
“Раді нашій співпраці, адже у нас із «Рухом» спільна місія та цінності. Девіз нашого медичного центру: «Любіть жити!», а спорт, як ми знаємо, це є життя. Футбол формує культуру здорового способу життя, сприяє вдосконаленню людини, а цінності медичного центру NOVO – всіляко цьому сприяти. Друга спільність – це любов до нашого міста. Щиро рада, що у Львові є така молода та амбітна команда, як «Рух». Зараз цей клуб успішно розвивається. Долучились до цієї співпраці, бо прагнемо, аби наше місто було гідно представлене і на футбольній карті України. Впевнені, що наш медичний заклад буде надійним форпостом оборони для футболістів «Руху» у їхньому прагненні досягати успіху”

Як зазначено на офіційному сайті клубу вібір медичного партнера відбувся завдяки тому, що Медичний центр NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних послуг у різноманітних напрямках усім віковим категоріям пацієнтів і має у своєму розпорядженні інноваційні технології (комп’ютерні та магнітно-резонансні томографи, апарати ультразвукової діагностики тощо) та команду компетентних фахівців.

Джерело