Під час IХ Київської міжнародної книжкової виставки збиратимуть кошти на видання книжок шрифтом Брайля 30 Квітня 2013 10:51

16-19 травня у Національному центрі ділового і культурного співробітництва «Українській дім» (вул. Хрещатик, 2) відбудеться IХ Київська міжнародна книжкова виставка.

У виставці візьмуть участь понад сто вітчизняних видавництв і видавничих організацій та закордонні видавці. Організатор заходу – Держкомтелерадіо України.

За традицією впродовж чотирьох днів у «Літературному салоні» і «Кобзарській світлиці» відбуватимуться зустрічі з письменниками, презентації книжок, автограф-сесії. Серед головних подій виставки – презентації видавничого проекту «Князі Радзивіли», книги «В. О. Коротич «Від першої особи. Вибране» (упорядник Л. В. Череватенко), книги академіка Івана Дзюби «На трьох континентах» та церемонія вручення автору останньої диплома почесного доктора Українського Вільного Університету (Мюнхен).

Український фонд культури та Міжнародний Шолоховський комітет разом зі Спілкою письменників Росії представлять роман М. О. Шолохова «Тихий Дон», перекладений  українською мовою.

Під час виставки триватиме благодійна акція «Особливі книжки – для особливих дітей», зібрані кошти спрямують на видання та придбання підручників та художньої літератури шрифтом Брайля.

18 травня у межах книжкової виставки буде проведено всеукраїнський танцювальний дитячий флеш-моб «Казковий гопак з літературними героями». Ця акція, спрямована на популяризацію читання серед дітей, проходитиме одночасно в семи містах України. Танцівники в костюмах літературних персонажів виступатимуть в присутності експертів Національного реєстру Рекордів України. Організатори акції сподіваються встановити танцювальний рекорд України. Спостерігати за виступами дитячих танцювальних колективів можна буде на майданчику біля входу в «Український дім» або з мультимедійного екрану.

Джерело: Телекритика