У замку Любарта для лучан влаштували пасхальні гуляння, аби зібрати кошти для онкохворих дітей 27 Травня 2013 18:38

У замку Любарта для лучан влаштували пасхальні гуляння, аби зібрати кошти для онкохворих дітей

У стінах Луцького замку відзначали Пасху. Це благодійна акція зі збору коштів онкохворим дітям, яка відбулася 26 травня у рамках святкування 1025-річчя Хрещення Русі.

Організатори заходу – молодіжний відділ при волинській єпархії української православної церкви і благодійний фонд «Стопрак».

Розпочався захід театралізованим дійством: князь Володимир прибуває до Лучеська. Сцену зіграли артисти Волинського академічного музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

Першими відкрили свято хор «Дзвони Волині» із Луцького Храму всіх святих землі Волинської. А до присутніх звернулися керуючий Волинської єпархії митрополит Луцький і Волинський Ніфонт, луцький міський голова Микола Романюк, а також заступники голів облдержадміністрації і обласної ради Олександр Курилюк і Валентин Вітер. Представники ж духовенства і влади під час заходу пожертвували гроші для онкохворих дітей.

А протоієрей Григорій Коваленко зачитав побажання від митрополита Київського і всієї України УПЦ Володимира: «Фестиваль, що поєднує духовне просвітництво з благодійністю, нехай воскреслий Христос допомагає вам у ваших справах».

Загалом у заході взяло участь більше 20 хорів та солістів. Завадив дещо святу дощ, який трохи розігнав глядачів.

Джерело: «Під прицілом»