Переможці осіннього етапу проекту Фонду Братів Кличків «Клич друзів – граймо разом!» побували в Києві 31 Жовтня 2013 12:14

Переможці осіннього етапу проекту Фонду Братів Кличків «Клич друзів – граймо разом!» побували в Києві

Фонд Братів Кличків та Фундація Кока-Кола запросили до Києва переможців осіннього етапу проекту «Клич друзів – граймо разом!». Конкурс проводився серед 15 шкіл, на подвір’ях яких цієї весни у рамках проекту було встановлено спортивні майданчики.

Учні Ровеньківської загальноосвітньої школи № 9 (Луганська область) побували на екскурсії по НСК «Олімпійський», розважились в аквапарку, відвідали київський завод «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та отримали подарунки від Фонду Братів Кличків. Окремою частиною програми була оглядова екскурсія столицею України.

Серед десятьох дітей, які стали переможцями спартакіади у своїй школі, семеро хлопців-футболістів та три дівчинки-баскетболістки. Юні спортсмени розповідають, що використовують новий майданчик для загальних вправ – підтягуються, віджимаються, грають у настільний теніс. Разом з дітьми до Києва приїхав їх вчитель фізкультури, який і був ініціатором подачі школою заявки, як результат, її було обрано серед майже 700 претендентів на встановлення майданчика.

Нагадаємо, з нагоди початку нового навчального року, Фонд Братів Кличків запропонував цьогорічним учасникам проекту «Клич друзів – граймо разом» взяти участь у конкурсі спортивних змагань на майданчиках, які було встановлено Фондом разом з Фундацією Кока-Кола у рамках проекту. Цього року було встановлено 15 майданчиків на подвір’ях шкіл, всього за 9 років існування проекту інстальовано 126 майданчиків.

У вересні кожна школа-учасниця провела на спортивному майданчику спартакіаду серед учнів 5-11 класів, обрала 10 переможців та надіслала організаторам фото і відео зі змагань.

За результатами анонімного голосування у соціальних мережах, було обрано школу-переможницю. Всього у голосуванні взяли участь 12 355 людей, а перемогу виборола Ровеньківська загальноосвітня школа № 9, за яку проголосувало 2 545 чоловік! Як було зазначено вище, ця школа-переможниця отримала путівку для 10 своїх чемпіонів (та одного супроводжуючого) до Києва, де учні незабутньо провели час з командою Фонду Братів Кличків та Кока-Кола.

Крім того, всі школи-учасниці отримали заохочувальні подарунки: футболки для спортивної команди і по 5 футбольних, волейбольних та баскетбольних м’ячів.

Всі учасники проектів Фонду та Фундації Кока-Кола вже є частиною великої спільноти, яка сповідує цінності здорового способу життя та досягнення успіху через спорт та освіту. Тому організатори впевнені, що спортивні подарунки та допомога школам стануть важливою складовою майбутніх перемог та звершень їхніх учнів.

Інформація надана Фондом Братів Кличків


Галерея (4 фото)

* Для перегляду клікніть на фото