Фонд «Батьківська земля» допоміг вінницьким дітям відпочити у санаторії «Подільський Артек» 22 Листопада 2013 12:14

Фонд «Батьківська земля» допоміг вінницьким дітям відпочити у санаторії «Подільський Артек»

Оздоровчі путівки у санаторій «Подільський Артек» для дітей Вінницької області допоміг оплатити Благодійний фонд «Батьківська земля». Завдяки фінансовій підтримці фонду 31 школяр з 16 листопада до 6 грудня мають змогу відпочити та пройти курс лікування у санаторії. 90 % вартості путівок профінансував Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а решту 10% батькам діток допомогла оплатити «Батьківська земля». На оздоровленні у санаторії в Ладижині зараз перебувають 20 дітей з Могилів-Подільського району та міста, 6 дітей з Крижопільського та 5 дітей з Піщанського районів.

«Ми намагалися підібрати дітей, батьки яких не мають змоги навіть частково оплатити путівку. Це діти – із малозабезпечених, багатодітних та неблагополучних сімей, – розповідає координатор фонду у Крижополі Емілія Бідюк. – Кожен школяр, який поїхав на оздоровлення, має певні проблеми зі здоров’ям. Хтось хворіє на цукровий діабет, у інших проблеми із органами травлення, опорно-руховим апаратом, органами зору тощо. Тому для таких діток лікування та проходження оздоровчих процедур украй необхідне».

Протягом трьох тижнів дітки віком від 7 до 15 років проходитимуть оздоровчі процедури, відповідно до медичних показань. Серед процедур – кліматотерапія, кінезотерапія, бальнеотерапія, гідротерапія, електро-, світлотерапія та інші види апаратної фізіотерапії, фітотерапія, психотерапія, лікувальний масаж тощо.

«Дітям у санаторії дуже подобається, адже вони тут уперше і сповнені вражень, – розповідає наставник групи з Могилів-Подільського району Людмила Спічко. – Харчування – хороше та збалансоване. Дітки задоволені проходженням процедур. Окрім лікування, тут можна ще й весело організувати дозвілля. Щовечора з 17.00 до 18.00 проводять концерти, участь у яких беруть наші школярі – співають та танцюють. Також діти мають змогу грати у настільний теніс, більярд, дивитися мультфільми. За час перебування у санаторії вони вже стигли подружитися з іншими дітками та влитися у дружній колектив»

Оздоровлення дітей у санаторії стало можливим завдяки зверненню батьків дітей до фонду «Батьківська земля». Батьки самі не змогли оплатити частину вартості путівки, тому фонду допоміг їм у цьому. Адже, які відомо, серед програм роботи благодійної організації є реалізація соціального напрямку з фізичного та духовний розвитку особистості.

«Для нас важливо допомагати саме таким батькам, які, на жаль, у силу матеріальних обставин не можуть дати повноцінне лікування своїм дітям, – говорить виконавчий директор фонду «Батьківська земля», священик Павло Поваляєв. – Важливо, щоб мешканці Поділля відчули, що вони у своїй громаді не є відособленими, що про них піклуються громадські організації, державні органи соціального захисту, благодійні організації, які покликані виховувати у суспільстві дух єднання та взаємодопомоги. Ми переконані, що саме таким чином можна долати соціальні та економічні негаразди, коли взявшись за руки, кожен по крихті внесе свою частку у загальне благо».

Джерело: LADA.FM