В Івано-Франківську відбувся бал на інвалідних візках 26 Листопада 2013 16:55

В Івано-Франківську відбувся бал на інвалідних візках

В Івано-Франківську відбувся II Мальтійський приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Організатор заходу – благодійна організація Мальтійська Служба Допомоги.

У нестримному вальсі під відомі мелодії, включаючи вальси Штрауса, музику класиків – Моцарта, Бетховена, Гайдна, Шостаковича та інших, закружляли майже півсотні пар. Це був особливий бал, адже всі присутні мали можливість переконатись, що для справжнього танцю головне не вправність ніг, а чиста та відкрита душа, бажання танцювати та почуття, які вкладаються у кожнісінький рух. Люди з обмеженими фізичними можливостями дивували своєю майстерністю, граційністю та бажанням веселитись на повну.

Розпочали бал стандартно танцем, який називають королем всіх танців – вальсом, а саме: тим вальсом, з яким наші романтики дебютували у Німеччині. Далі були віденський вальс, танго, рок-н-рол. І як же ж на українському балу без запальних народних танців?! А найбільше всіх вразив, отримавши найбільше овацій та оплесків, танець, який вже давно став візитною карткою наших романтиків – «Ішов козак потайком».

На завершення дійства журі оголосило переможців кількох номінацій і вручило пам’ятні грамоти та подарунки. Було обрано даму у найкращій сукні – Дороніна Тетяна з ІваноФранківська та даму з найкращою зачіскою – Франчук Оксана з Коломиї.

За таємним голосуванням всіх присутніх серед найменших учасників балу було обрано Принца та Принцесу. Ними стали Макар Дем’ян з Богородчан та Заліська Вікторія з Калуша. Маленькі Принц та Принцеса зачарували всіх своїм першим танцем.

У конкурсі на найоригінальніший комплімент своєю галантністю всіх вразив Саманюк Василь з Дори, тож його й було названо «Найгалантнішим кавалером балу».

Після цієї номінації було проголошено Короля балу. Ним заслужено став один із наймастерніших танцівників-романтиків – Гураль Ярослав з Івано-Франківська. А королевою цьогорічного балу стала тендітна красуня – Мисюк Марія з Делятина! Щасливі Король та Королева подарували всім присутнім останній вальс.

Джерело: Часопис «CREDO»


Галерея (6 фото)

* Для перегляду клікніть на фото