Під час «Книжкових Контрактів» триватиме традиційна благодійна акція «Особливі книжки – для особливих дітей» 4 Грудня 2013 16:30

Під час «Книжкових Контрактів» триватиме традиційна благодійна акція «Особливі книжки – для особливих дітей»

14-16 грудня 2013 у Києві відбудеться IV Міжнародна книжкова виставка, на якій презентуватимуть унікальні автентичні копії древніх рукописів та нагородять переможців конкурсу на кращу книгу України. Про це УНН повідомили в прес-службі «Українського дому», який прийматиме учасників заходу.

«У межах Міжнародної виставки «Книжкові контракти» будуть представлені унікальні автентичні копії древніх рукописів. Відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Краща книга України» та завершення проекту Родинного марафону «Тату, почитай!» Програма передбачає також чисельні презентації нових видань, зустрічі з популярними письменниками, семінари, відкриті диспути та розважальну програму для дітей до дня Святого Миколая», – сказано в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що, за традицією, під час «Книжкових Контрактів» триватиме благодійна акція «Особливі книжки – для особливих дітей».

«За кошти, зібрані під час акції буде видано та придбано підручники і художню літературу, написані шрифтом Брайля. В акції візьмуть участь видавці, політики, діячі культури та мистецтв, зірки шоу-бізнесу», – йдеться в повідомленні.

Джерело: УНН