Концерт для пацієнтів дитячого кардіоцентру 15 Червня 2011 12:54

Благодійний фонд «Дитячий світ» з нагоди Дня захисту дітей провів святковий концерт у Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії. У концерті взяли участь Народна артистка України Ніна Матвієнко, талановиті маленькі артисти зі студії «Чунга-Чанга» та продюсерського центру «Зоряний шлях», дитячий інструментальний ансамбль та інші.

Концерт, глядачами якого були понад 140 маленьких пацієнтів кардіоцентру зі своїми батьками, відкрив екс-міністр охорони здоров’я Ілля Ємець, який мистецьки виконав на скрипці оригінальну класичну мелодію. Цей виступ став несподіванкою навіть для співробітників кардіоцентру і його зустріли бурхливими оплесками. Народна артистка України Ніна Матвієнко привітала дітей зі святом, побажала всім міцного здоров’я і заспівала кілька своїх найкращих пісень. Чарівний голос пані Ніни заповнив актову залу кардіоцентру і зачарував усіх присутніх своїм глибоким і сильним звучанням. Продовжився концерт виступами талановитих дітей. Одразу і назавжди всіх зачарував виступ дипломанта всеукраїнських і міжнародних конкурсів дитячого інструментального ансамблю київської музичної школи №20, який мистецьки виконав кілька популярних мелодій. Запам’яталися виступи 12-річного Івана Кирилка з піснею «Зоряний берег» та Аліни і Марина Лозинських – учасників українського фіналу Дитячого Євробачення і лауреатів багатьох пісенних конкурсів. Не менш захоплюючими були виступи юних вихованців продюсерського центру «Зоряний шлях», яким від 6 до 11 років. Їх пісню «Супер-хулігани» підспівували майже всі присутні. Завершила концерт знаменита «Фелічіта» у виконанні Івана Кирилка та Аліни Лозинської.

Одна з глядачів концерту Софійка Федотенко (8 років): «Моє найбільше враження від концерту – хлопчик у навушниках із радіомікрофоном, який гарно співав. А він навіть менший за мене! Також мені сподобався виступ ансамблю дівчаток-скрипалів. Була вражена прекрасним голосом Ніни Матвієнко. А головне — тим, що організатори дійсно турбуються про дітей і намагаються зробити для них свято. Дякую!»

Зал аплодував юним талантам стоячи. Майже двогодинний концерт пролетів як одна мить. Звісно, всі його учасники і глядачі отримали подарунки, але найціннішим все ж таки був той піднесений і святковий настрій, який вдалося створити організаторам свята. Президент ВБФ «Дитячий світ» Сергій Летенко після закінчення концерту зауважив, що найкраще, що можна подарувати хворим дітям в свято – це здоров’я і радість. Здоров’я їм дарує кардіоцентр, а радість сьогодні подарував благодійний фонд «Дитячий світ».

Благодійний фонд «Дитячий світ»