Розпочалася благодійна акція «Польські родини – родинам українським» 12 Березня 2014 17:27

Розпочалася благодійна акція «Польські родини – родинам українським»

Під гаслом «Польські родини – родинам українським» польська організація «Карітас» розпочала акцію надсилання посилок для потребуючих в Україні. Завдяки співпраці з Поштою Польщі, всі посилки вагою до 20 кг, навіть якщо їх будуть тисячі, до кінця березня будуть безкоштовно посилатись в Україну. Вистачить написати на посилці «Для України».

О. Мар’ян Субоч, який керує польською «Карітас», нагадав, як у 80-х роках минулого сторіччя тисячі польських сімей отримали гуманітарну допомогу у вигляді посилок, що надходили з Німеччини, Франції, Швеції та багатьох інших країн. Тепер допомоги потребують українські родини, яким загрожує не тільки економічна криза та невпевненість у майбутньому, але також є багато родин, постраждалих на Майдані, поранених, обморожених, хворих.

В акції беруть участь дієцезальні віддали «Карітас» у Польщі. Список потребуючих готує відділ «Карітас-Спес» у Львові. Уже зібрано понад 30 тисяч адрес. Допомога призначена для всіх – для віруючих і невіруючих, без різниці на віросповідання чи приналежність до певної Церкви. Йдеться про те, щоб надати конкретну матеріальну допомогу одягом чи харчовими продуктами тим, хто цього тепер найбільше потребують, підкреслив о. В’ячеслав Дорош, директор «Карітас-Спес» у Львові. Про це повідомляє Радіо Ватикан.

Джерело: Радіо Дзвони