З 15 по 31 травня в Дніпропетровську проводиться благодійний збір взуття для вихованців дитячих будинків 16 Травня 2014 16:37

З 15 по 31 травня в Дніпропетровську проводиться благодійний збір взуття для вихованців дитячих будинків

З 15 по 31 травня жителям Дніпропетровська надається можливість внести свій внесок у соціальну акцію «Даруємо дітям любов». В рамках акції оголошується благодійний збір взуття для вихованців дитячих будинків.

Про це повідомили організатори під час прес-конференції в .

«Однієї дитини в інтернаті видається 3 пари взуття на 2 роки, тобто осіння, зимова і літня. Зрозуміло, що діти не завжди дбайливо ставляться до носіння взуття, тому що ніколи її не купують, взуття швидко зношується. Прият але, що є компанії і благодійники, які намагаються вирішити цю проблему», – сказала директор Благодійного Фонду «Даруємо радість» Ольга Шелест.

За словами організаторів, приймається нова і взуття б/в, але в гарному стані: жіноче взуття – від 26 до 38 розміру, чоловіче – від 26 до 45 розміру.

«Основна проблема ортопедії починається в дитинстві з-за неправильного взуття, вона вузька, не по сезону або розхитана. Від цього стопа деформується, відбувається неправильний розподіл навантаження на опорно-руховий апарат. Виходячи з цього, ми просимо жителів міста приєднатися до акції та допомогти зібрати взуття. Приймається як б/у взуття, так і нова. Якщо у дітей є ортопедичне взуття, колишня у вживанні, то приносьте її, ми просимо прийти до нас з нею. Ми готові зробити знижку на нову пару ортопедичного взуття, натомість на принесену», – сказала координатор акції Олена Габайдулина.

Вся зібрана взуття буде передано вихованцям Котовського навчально-реабілітаційного центру, де знаходиться 140 діток (з 1 по 10 клас), а також вихованцям Дніпродзержинського навчально-виховного комплексу «Гармонія», там знаходиться 480 дітей з 1 по 9 клас.

Також, при бажанні, дітям можуть бути передані інші подарунки, наприклад солодощі або предмети творчості.

Взуття приймають за адресою г. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 83/2, з 9:00 до 18:00, працює гаряча лінія за тел: (056)716-24-40, 379-09-07.

Джерело: Новини Дніпропетровська