МБФ Гарних справ оголошує про початок прийому заявок на надання допомоги постраждалим на сході України 28 Липня 2014 11:20

У зв’язку з непростою ситуацією, що склалася на сході країни, Міжнародний благодійний фонд Гарних справ оголошує про початок прийому заявок на надання допомоги постраждалим в ході не мирних подій на сході України.

Команда фонду розуміє, що у цей важкий для нашої країни час усі українці повинні згуртуватися і допомагати тим, хто найбільше цього потребує.

Наші двері відкриті як для українських військовослужбовців, так і для мирних жителів, які постраждали в ході зіткнень.

Ми будемо намагатися, в рамках наших можливостей, надати посильну допомогу всім, хто цього потребує.

Незважаючи на основну специфіку діяльності нашого Фонду, яка не пов’язана з наданням допомоги на лікування та закупівлю медичних препаратів, ми вирішили зробити виняток у цьому питанні і всіма силами підтримати постраждалих.

Процедура прийому цієї категорії заявок стандартна. Щоб отримати допомогу від нашого фонду необхідно завантажити, заповнити і відправити нам листа-звернення (розташований за адресою: http://www.kondakov.ua/sites/default/files/list-zvernennya.docx) на електронну адресу: [email protected].

Після затвердження вашого листа ми проінформуємо про необхідність оформлення додаткових документів.

Також ми запрошуємо до співпраці інші благодійні організації та усіх тих, хто не хоче бути в стороні. Об’єднавши наші зусилля, ми зможемо значно збільшити масштаби благих проявів у цьому питанні.

Джерело: Інтерфакс Україна